Znana polska glamourowa modelka Natalia Siwiec sławi się swoją seksualnością i pięknością. Jest zamężna z Mariuszem Raduszewskim i ma córkę Mię, którą urodziła w 2017 roku. Nie zależnie od tego, że w rodzinie pojawiło się dziecko, Natalia przyznaje się, że ich intymne życie z mężem jest bardzo dobre. Bo ona zna jedną ważną tajemnicę. A właśnie to, że gwiazda często organizuje wyjazdy. Wyjazdy, gdzie tylko dwoje mogą poświęcić sobie czas.

Polska modelka Natalia Siwiec

Joanna Krupa podzieliła się nowymi zdjęciami pokoju córki

„Nie chodzimy na randki, z resztą my nigdy nie chodziliśmy na randki. Kino czy zwykła kolacja na mieście to nie randka. Dla nas randką jest wyjazd tylko we dwoje w jakieś piękne dalekie miejsce za granicą, gdzie jesteśmy tylko dla siebie, pijemy drinki, imprezujemy, kochamy się (…) Zostawiamy córkę pod dobrą opieką i cieszymy się sobą. To jest potrzebne, żeby ogień nie wygasł, bo miłość i namiętność to elementy niezbędne, by w związku wszystko układało się jak należy.”
- mówi Natalia dla magazynu „Jastrząbpost”.

Anna Lewandowska wyznaje jak przygotowuje sypialnie, by dbać o formę Roberta

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Natalia Siwiec z córką Mią

Oczywiście, para poświęca córce większość swojego czasu, ale nie trzeba zapominać o tym, że odnaleźć czas dla siebie też jest bardzo ważnym elementem. Romantyczne wyjazdy dla Siwiec, to jest bardzo dobra opcja:

„Dziecko zabiera dużą cześć intymności rodziców, więc wyjazdy tylko we dwoje, pozwalają nam na większe szaleństwo i swobodę w sypialni. Gdy wyjeżdżamy nastawiamy się na głębsze doznania. Nie myślę wtedy o tym, że dziecko się obudzi albo że trzeba wstać i sprawdzić, czy spokojnie śpi. Wtedy seks smakuje inaczej i daje inną radość.”

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com