Banan jest świętny, słodki owoc, którego lubi cała ludzkość. Poza tym, że jest smacznym, tak samo ma w sobie wiele korzystnych elementów, a w szczególności: banany wpływają pozytywnie na psychikę, łagodzą bóle miesiączkowe, pomagają w chorobie wrzodowej, wspomagają odchudzanie, zapobiegają powstawaniu zmarszczek i jeszcze wiele innych dobrych rzeczy może zrobić dla ciebie ten żółty owoc. 

Edyta Górniak znajduje się w wielkim niebiezpieczeństwie

Poza tym, nie zapominamy o tym, że owoce tak samo mogą mieć w sobie dobre elementy nie tylko dla nas samych, a tak samo i dla naszych roślin. Tak, na przykład, skórka od banana będzie idealną odżywką dla twojej roślinki. 

Skórka od banana

Nadał ją wyrzucasz? Przestań to robić! Skórka od banana zawiera w sobie dużo korzystnych elementów, które dostarczą to, czego kwiatek tak pilne potrzebuje, a mianowicie potas, fosfor, wapń, azot pobudzają roślinki do wzrostu i imponującego kwitnienia.

Popularne wiadomości teraz

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Agata Duda wspomina Pawła Królikowskiego. Napisała wrzuszające słowa

Co trzeba zrobić? 

Za dużo pracy tutaj niema. Wystarczy tylko wziąć skórkę od banana i ją zmielić. Następnie zmieszać bezpośrednio z samą ziemią i wsadzić swój ulubiony kwiatek. 

Twoja roślinka

Za jakiś czas zobaczyć jak szybko i pięknie będzie rosnąć twoje cudeńko.

Tak samo czytaj o tym, jak jakie są kosmetyczne zastosowanie miódu. Z pewnością miód znajduje się w kuchni każdego z nas. Uwielbiamy go nie tylko ze względu na jego słodki smak, ale także ze względu na korzystne substancje, które są w nim obecne. Od dawna udowodniono, że miód można wykorzystać dla swojej urody, a mianowicie na włosy i skórę twarzy. Więcej na ten temat czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com