Banan jest świętny, słodki owoc, którego lubi cała ludzkość. Poza tym, że jest smacznym, tak samo ma w sobie wiele korzystnych elementów, a w szczególności: banany wpływają pozytywnie na psychikę, łagodzą bóle miesiączkowe, pomagają w chorobie wrzodowej, wspomagają odchudzanie, zapobiegają powstawaniu zmarszczek i jeszcze wiele innych dobrych rzeczy może zrobić dla ciebie ten żółty owoc. 

Edyta Górniak znajduje się w wielkim niebiezpieczeństwie

Poza tym, nie zapominamy o tym, że owoce tak samo mogą mieć w sobie dobre elementy nie tylko dla nas samych, a tak samo i dla naszych roślin. Tak, na przykład, skórka od banana będzie idealną odżywką dla twojej roślinki. 

Skórka od banana

Nadał ją wyrzucasz? Przestań to robić! Skórka od banana zawiera w sobie dużo korzystnych elementów, które dostarczą to, czego kwiatek tak pilne potrzebuje, a mianowicie potas, fosfor, wapń, azot pobudzają roślinki do wzrostu i imponującego kwitnienia.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Agata Duda wspomina Pawła Królikowskiego. Napisała wrzuszające słowa

Co trzeba zrobić? 

Za dużo pracy tutaj niema. Wystarczy tylko wziąć skórkę od banana i ją zmielić. Następnie zmieszać bezpośrednio z samą ziemią i wsadzić swój ulubiony kwiatek. 

Twoja roślinka

Za jakiś czas zobaczyć jak szybko i pięknie będzie rosnąć twoje cudeńko.

Tak samo czytaj o tym, jak jakie są kosmetyczne zastosowanie miódu. Z pewnością miód znajduje się w kuchni każdego z nas. Uwielbiamy go nie tylko ze względu na jego słodki smak, ale także ze względu na korzystne substancje, które są w nim obecne. Od dawna udowodniono, że miód można wykorzystać dla swojej urody, a mianowicie na włosy i skórę twarzy. Więcej na ten temat czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com