Banan jest świętny, słodki owoc, którego lubi cała ludzkość. Poza tym, że jest smacznym, tak samo ma w sobie wiele korzystnych elementów, a w szczególności: banany wpływają pozytywnie na psychikę, łagodzą bóle miesiączkowe, pomagają w chorobie wrzodowej, wspomagają odchudzanie, zapobiegają powstawaniu zmarszczek i jeszcze wiele innych dobrych rzeczy może zrobić dla ciebie ten żółty owoc. 

Edyta Górniak znajduje się w wielkim niebiezpieczeństwie

Poza tym, nie zapominamy o tym, że owoce tak samo mogą mieć w sobie dobre elementy nie tylko dla nas samych, a tak samo i dla naszych roślin. Tak, na przykład, skórka od banana będzie idealną odżywką dla twojej roślinki. 

Skórka od banana

Nadał ją wyrzucasz? Przestań to robić! Skórka od banana zawiera w sobie dużo korzystnych elementów, które dostarczą to, czego kwiatek tak pilne potrzebuje, a mianowicie potas, fosfor, wapń, azot pobudzają roślinki do wzrostu i imponującego kwitnienia.

Popularne wiadomości teraz

Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Agata Duda wspomina Pawła Królikowskiego. Napisała wrzuszające słowa

Co trzeba zrobić? 

Za dużo pracy tutaj niema. Wystarczy tylko wziąć skórkę od banana i ją zmielić. Następnie zmieszać bezpośrednio z samą ziemią i wsadzić swój ulubiony kwiatek. 

Twoja roślinka

Za jakiś czas zobaczyć jak szybko i pięknie będzie rosnąć twoje cudeńko.

Tak samo czytaj o tym, jak jakie są kosmetyczne zastosowanie miódu. Z pewnością miód znajduje się w kuchni każdego z nas. Uwielbiamy go nie tylko ze względu na jego słodki smak, ale także ze względu na korzystne substancje, które są w nim obecne. Od dawna udowodniono, że miód można wykorzystać dla swojej urody, a mianowicie na włosy i skórę twarzy. Więcej na ten temat czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com