Zestaw produktów
250 gramów kwaśnej śmietany;
6 łyżek cukru;
4 jabłka
1 szczypta cynamonu;
Soda;
2 szklanki mąki;
1 jajko
1 łyżka oleju roślinnego;
1 łyżka masła;
Sól.

Jak przygotować?

1.Bierzemy wygodną miskę, w której mieszamy produkty. Wysyłamy do niego jajko, a następnie śmietanę. Musimy to wszystko pokonać, zrobimy to za pomocą zwykłej trzepaczki.
Następnie dodać przygotowany olej roślinny do powstałej masy. Następnie wziąć 3 łyżki cukru i wyślać do wspólnego pojemnika.

Po co karmić ogórki mlekiem?

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

2. Dodać sól i sodę na końcu noża. Musimy to wszystko pokonać, znów bierzemy trzepaczkę i ostrożnie pracujemy. Dodajemy mąkę. 
3. Po przesianiu mąki zaczynamy dodawać ją do pozostałych składników. Robimy to nie od razu, ale stopniowo, wylewając gdzieś pół szklanki, jednocześnie mieszając.
Gdy cała mąka znajdzie się w misce ze wszystkimi składnikami, zaczynamy wyrabiać ciasto. Dokładnie zagnieść ciasto i uformować kulkę. Następnie przykrywając ciasto ręcznikiem trzeba zostawić go na pół godziny.


4.  W tym momencie bierzemy jabłka. Następnie pokrój je na małe kawałki. Smaż jabłka przez około trzy minuty, posypane cynamonem i pozostałym cukrem.
5. Wracamy do ciasta. Bierzemy go i dzielimy na dwie w przybliżeniu równe części. Bierzemy pierwszą część, formujemy w formie kiełbasy i zaczynamy używać noża do krojenia na identyczne kawałki. Zwijamy każdy powstały kawałek w kulkę, a następnie lekko rozwijamy w postaci ciasta, dość cienkiego.

Dominika Gwit świętuje drugą rocznicę ślubu!

6. Następnie połóż nadzienie na każdym płaskim cieście. Następnie ostrożnie połącz krawędzie ciasta, tworzymy piękne ciasto. Tak więc robimy z każdym ciastem, w tym drugą częścią testu.
7. Smażyć ciasta z każdej strony przez około 4 minuty. W tym czasie staną się rumiane i złote. Kiedy naczynie stanie się brązowawą skórką po obu stronach, możemy je usunąć i położyć na talerze.

Smacznego!