W czasach takich jak te, w których nasza rozrywka ograniczona jest głównie do spędzania czasu w domu, ważne jest, aby zadbać o naszą najbliższą przestrzeń. To idealna chwila, by zaoszczędzone pieniądze wydać na remont mieszkania czy modernizację naszego ogrodu. W końcu, skoro mamy siedzieć w domu, niech chociaż to mieszkanie i ogród wokół niego będzie przyjemne dla oka.

Z tego względu proponujemy Wam wspaniałe gatunki drzew liściastych, które przepięknie ozdabiają ogród. Gwarantujemy, że nie można przejść obok nich obojętnie!

Złotokap pospolity

To piękne drzewo zachwyca od kwietnia do czerwca za sprawą swoich soczysto żółtych kwiatów, które są tak duże, że prawie kompletnie zasłaniają liście.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Mrowisko

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Judaszowiec kanadyjski

Ten wprost powalający gatunek może pochwalić się nie tylko tym, że jest miły dla oka i pieknie pachnie. Dodatkowo jego kwiaty są jadalne!

Masz w planach remont kuchni? Oto 8 przepięknych projektów na to pomieszczenie

Magnolia pośrednia

Magnolia to zdecydowanie jedno z najpiekniejszych drzew, które stworzyła natura. Jego kwiaty są delikatne, wyjątkowe i zawstydzają swoją obfitością. 

Głóg dwuszyjkowy

To drzewko choć nieduże, może pochwalić się ogromną liczbą swoich kwiatków, które przypominają różyczki. Co więcej, z ów kwiatów można zrobić wina i nalewki.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com