Polska czy ...? Zastanawiasz się nad tym, do jakiego kraju wyjechać na Nowy Rok? Oferujemy dla ciebie Top-5 miejsc, gdzie będzie dla ciebie prawdziwa świąteczna bajeczka.

Zakopane, Poska

Jaki będzie święto bez prawdziwej zimowej bajeczki na Sylwestra? Zimowa stolica Polski zapewnia ci piękną zakopańską architekturę, śnieżne kuligi i grzane wino popijane w rytm góralskiej muzyki. A jeżeli do tego ty jeszcze umiesz jeździć na nartach, to tutaj są wszystkie idealne okoliczności, ktore zapewną ci wymarzony i aktywny odpoczynek. 

Zakopane

Opanuj emocje nawet w podbramkowych sytuacjach! Jak to zrobić?

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Lizbona, Portugalia

Setki ludzi gromadzą się na plaży, aby napić się szampana na Nowy rok. Pobrzerze organizują fajerwerki i programy rozrywkowe. A najodważniejszy Portugalczyk z nadejściem nowego roku pływa w oceanie. Portugalczycy rzadko spotykają takie wakacje w domu. Zwykle jedzą z przyjaciółmi i organizują bezpłatne koncerty uliczne i fajerwerki. A potem wielu wędruje po barach i klubach, aby pić, tańczyć i bawić się.

Lizbona

Lwów, Ukraina

Świętnie miejsce, które znajduje się blisko granicy Polski. Przede wszystkim świąteczna atmosfera i bożonarodzeniowe jarmarki (grzane wino!) – w końcu prawosławne Boże Narodzenie przypada dopiero na styczeń w 2020 roku. Kolejny powód, dla którego Lwów podczas świąt noworocznych jest tak lubiany przez turystów. Zawsze organizują festiwale muzyczne na świeżym powietrzu, a także różne uroczystości gastronomiczne.

Lwów

Paznokcie z motywem świątecznym. Wypróbuj nasze inspiracje.

Berlin, Niemcy

Jeszcze jedno miejsce, które jest blisko polskiej granicy. Nowy Rok w Niemczech kojarzy się z hałaśliwymi jarmarkami bożonarodzeniowymi, grzanym winem i aromatem słynnych bawarskich kiełbas. Długo oczekiwane rabaty czekają tu na fanów zakupów, a młodzi ludzie będą mogli uczestniczyć w imprezach zapalających.

Berlin

Ansterdam, Holandia

W sylwestra w Amsterdamie możesz całkowicie się zrelaksować, poczuć nieznane dotąd poczucie wolności, dzielić się radością i szczęściem, które przytłaczają twoje serce nieznajomymi. Pierwsza minuta nadchodzącego roku to świąteczny fajerwerk, który rozprasza miliardy jasnych, wielokolorowych świateł na niebie.

Amsterdam

Zobacz więcej na kolezanka.com