Polska czy ...? Zastanawiasz się nad tym, do jakiego kraju wyjechać na Nowy Rok? Oferujemy dla ciebie Top-5 miejsc, gdzie będzie dla ciebie prawdziwa świąteczna bajeczka.

Zakopane, Poska

Jaki będzie święto bez prawdziwej zimowej bajeczki na Sylwestra? Zimowa stolica Polski zapewnia ci piękną zakopańską architekturę, śnieżne kuligi i grzane wino popijane w rytm góralskiej muzyki. A jeżeli do tego ty jeszcze umiesz jeździć na nartach, to tutaj są wszystkie idealne okoliczności, ktore zapewną ci wymarzony i aktywny odpoczynek. 

Zakopane

Opanuj emocje nawet w podbramkowych sytuacjach! Jak to zrobić?

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Lizbona, Portugalia

Setki ludzi gromadzą się na plaży, aby napić się szampana na Nowy rok. Pobrzerze organizują fajerwerki i programy rozrywkowe. A najodważniejszy Portugalczyk z nadejściem nowego roku pływa w oceanie. Portugalczycy rzadko spotykają takie wakacje w domu. Zwykle jedzą z przyjaciółmi i organizują bezpłatne koncerty uliczne i fajerwerki. A potem wielu wędruje po barach i klubach, aby pić, tańczyć i bawić się.

Lizbona

Lwów, Ukraina

Świętnie miejsce, które znajduje się blisko granicy Polski. Przede wszystkim świąteczna atmosfera i bożonarodzeniowe jarmarki (grzane wino!) – w końcu prawosławne Boże Narodzenie przypada dopiero na styczeń w 2020 roku. Kolejny powód, dla którego Lwów podczas świąt noworocznych jest tak lubiany przez turystów. Zawsze organizują festiwale muzyczne na świeżym powietrzu, a także różne uroczystości gastronomiczne.

Lwów

Paznokcie z motywem świątecznym. Wypróbuj nasze inspiracje.

Berlin, Niemcy

Jeszcze jedno miejsce, które jest blisko polskiej granicy. Nowy Rok w Niemczech kojarzy się z hałaśliwymi jarmarkami bożonarodzeniowymi, grzanym winem i aromatem słynnych bawarskich kiełbas. Długo oczekiwane rabaty czekają tu na fanów zakupów, a młodzi ludzie będą mogli uczestniczyć w imprezach zapalających.

Berlin

Ansterdam, Holandia

W sylwestra w Amsterdamie możesz całkowicie się zrelaksować, poczuć nieznane dotąd poczucie wolności, dzielić się radością i szczęściem, które przytłaczają twoje serce nieznajomymi. Pierwsza minuta nadchodzącego roku to świąteczny fajerwerk, który rozprasza miliardy jasnych, wielokolorowych świateł na niebie.

Amsterdam

Zobacz więcej na kolezanka.com