Wodnik

Wrodzona ciekawość i zdolności intelektualne sprawiają, że wielu Wodników jest prawdziwymi intelektualistami i bardzo interesującymi rozmówcami. Ich talenty ujawniają się zwykle we wczesnym dzieciństwie. Ważne jest, aby znaleźć dla nich odpowiednie zastosowanie. Wśród Wodnika jest wiele osób o wysokich zdolnościach intelektualnych. Astrologowie przypisują to otwartości na wiedzę, rewolucyjnemu spojrzeniu na świat i pragnieniu innowacji.

Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Jak wyglądają ich wspólne dzieci?

Bliźnięta

Wysoka towarzyskość pozwala temu znaku na wymianę doświadczeń i wiedzy w procesie komunikacji. Łapiąc wszystko w locie, Bliźnięta stają się doskonałymi mówcami, którzy urzekają rozmówcę już od pierwszej minuty rozmowy. Najłatwiejszym miejscem do podbicia przez tego znaku są obszary humanistyczne. 

Czy aptekarz będzie mógł odmówić sprzedaży prezerwatyw? Nowa ustawa wywołuje kontrowersje

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Waga

Naturalna mądrość tego znaku nie jest mierzona poziomem IQ, chociaż wśród Wagi jest wielu prawdziwych intelektualistów. Mają umiejętność rozsądnej oceny sytuacji i działań ludzi, słuchania, wyciągania rozsądnych wniosków i kompetentnego działania. Doskonała pamięć pozwala Wadze wykazać się dobrą erudycją.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com