Święta to zawsze wyjątkowa atmosfera, rodzina, prezenty oraz doskonałe domowe jedzenie. Jednak niektóre znaki zodiaku mają szczególny apetyt na świąteczne potrawy. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się o których znakach mowa.

Który ze znaków zodiaku zje wiadro sałatki jarzynowej na święta: prognoza astrologiczna
Który ze znaków zodiaku zje wiadro sałatki jarzynowej na święta: prognoza astrologiczna

Lew

To jest znak, który uwielbia dobre jedzenie. W dni powszednie Lew nigdy by nie odmówił eleganckiego dania przygotowanego dla takiego prawdziwego smakosza, jakim on jest. Wiec co tu gadać o dniach świątecznych, kiedy chce się w pełni cieszyć się świąteczną atmosferą i rozkoszować się smakołykami – w takie dni ze stołu szybko znika nie tylko sałatka jarzynowa, ale wszelkie smakołyki na wyciągnięcie ręki –  w końcu z pełnym smakołyków brzuszkiem nie chce się wstawać nawet po „dolewkę”.

Rak

Emocjonalne i wzruszające Raki w większości uwielbiają święta i to cale świąteczne zamieszanie.  Chodzi wcale nie o to, ze oni są fanami gotowania, sprzątania i dekorowania, ale raczej o wyniku tego wszystkiego. W tak cudownej świątecznej atmosferze nie zdarzysz nawet mrugnąć okiem, a wiadro sałatki jarzynowej już zniknęło ze stołu. Jakby sałatka sama poprosiła o to Raka.

Ryby

W przypadku tego znaku zodiaku świąteczny nastrój jest ściśle powiązany z jedzeniem. Oznacza to, że aby Ryby dobrze się czuli przy świątecznym stole, ten stół musi być bogato zastawiony. Nawiasem mówiąc, to Ryby w większości przypadków będą siedzieć najbliżej swojego ulubionej sałatki jarzynowej.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

horoskop na 2021 rok
horoskop na 2021 rok
Który ze znaków zodiaku zje wiadro sałatki jarzynowej na święta: prognoza astrologiczna