Molfar to huculski mag i uzdrowiciel – unikatowa postać, której nie ma w żadnym innym kraju. Zapoznajcie się z żartobliwym horoskopem na 2021 rok od Molfara, aby dowidzieć się, co czeka na was w tym roku.

BARAN

Lepiej nie przeszkadzać Baranowi oraz nie wtrącać się w jego życie. Bawół doskonale wie, że to kolejne rogate bydło, które wszystko robi po swojemu. Baran i w 2021 roku będzie wspinał się tam, gdzie nie powinien. I jak zwykle: jeśli cos sobie wymyśli, to już nikt nie potrafi przekonać go, że to jest zły pomysł. Bawół nawet nie próbuje tego robić, tylko wskazuje mu kierunek. Тatomiast jeśli przedstawiciel tego znaku zodiaku nagle znajdzie się w niezrozumiałej niego sytuacji, on musi zdać sobie sprawę, ze to najlepsze, co Bawół mógł dla niego zrobić.

Ze względu na ostre poczucie sprawiedliwości i dość trudny charakter, wpływowi ludzie nie zbyt faworyzują go, obawiając się ataku ze strony Barana. Natomiast on jest bardzo pracowity i wysoko kwalifikowany, więc będzie tolerowany przez pracodawcę i ceniony jako prawdziwy profesjonalista.

horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ognia
horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ognia

Bawół przygotował dla Barana bardzo dobra opcje: dużo pieniędzy I niezbyt ciężką pracę. Jednak Baran nie od razu zrozumie, że to jest prawdziwe szczęście dla niego, i na początku będzie nawet się opierać. Lecz nie musisz wymyślać roweru, jeśli dostajesz kluczyki do Ferrari.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Jeśli chodzi o sprawy miłosne, to Baran, który czasami jednak bije kopytami, zawsze jest wierny i oddany. Tylko w zamian często otrzymuje nie tyle miłość, ile krytykę. Dlatego istnieje ryzyko, że Baran albo uderzy kogoś swoimi rogami, albo znajdzie nowe pastwisko. Decyzja należy do niego, ponieważ cudza opinia zawsze była mało interesująca dla Barana.

W 2021 roku Bawół, który szanuje ciężką pracę i uczciwość, da Baranowi dobrą nagrodę, pieniądze i nowe możliwości. Chociaż partnerzy biznesowi będą ciągle przeszkadzać mu, Bawół nie pozwoli im tego zrobić.

Kiedy nadejdzie czas na odpoczynek, warto wybierać tylko najlepsza opcje. Niech to będzie „luksusowy” odpoczynek – on na pewno się opłaci. Co więcej, będzie powód, aby zobaczyć nie tylko inną kulturę, ale także na swoją przyszłość pod innym katem. Nawet jeśli Baran jest pewien tego, że on trzeźwo patrzy na to, co dzieje się w jego życiu, czasami on jednak się myli. Dlaczego? Rogi i kopyta to jego karma, wiec jeśli wszystko jest w porządku, Baran musi znaleźć problem i rozwiązać go. Bawół radzi mu: „Jeśli czujesz, że wszystko jest w porządku, pozostań w swojej strefie komfortu. Niech inni od niej uciekają, a ty zasługujesz na życie i radość, a nie tylko na ratunek świata oraz walkę z niesprawiedliwością”.

LEW

Wśród zwykłych ludzi „Król”, a wśród gwiazd „Lew” I w 2021 roku znajdzie się w dwojakiej sytuacji. Wszystko przez to, że Lwy są różne. Niektóre pracują tak ciężko, że czasami po prostu zapominają o odpoczynku. Inni zarządzają tym wszystkim i spokojnie spoczywają na laurach.

Lew może traktować prace na różne sposoby, ale w 2021 roku on koniecznie musi znaleźć "prawdziwa pasje".  Lew już dawno zauważył, że nadszedł czas, aby zmienić kierunek rozwoju kariery zawodowej. Nie lubi swojej obecnej pracy, przestał wyglądać jak król zwierząt i zupełnie stracił wiarę w to, że znowu może być na fali. Bawół z chęcią mu w tym pomoże, jeśli Lew przestanie przypominać wszystkim, że jest szefem, i w końcu posłucha siebie.

Lwy wierzą w nieziemskie siły, koniec świata i prawdopodobnie już zbudowały bunkier, w którym będą mogli się schować podczas apokalipsy. Dlatego w 2021 roku oni znowu będą się obawiać niezbyt przyjemnych niespodzianek od życia. Natomiast Bawół stanie po stronie przedstawicieli tego znaku zodiaku i da im wiele okazji do ponownego objęcia tronu, zdobycia uznania i wsparcia ich stanowiska finansami. Dla Bawołu tak hojne prezenty nic nie kosztują, a dla Lwa oni będą milą niespodzianką.

horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ognia
horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ognia

Jednak wszystkie zaplanowane spotkania mogą skończyć się fiaskiem, jeśli Lew będzie mówił wyłącznie o przeszłych zwycięstwach. W 2021 roku, kiedy Bawół już zaczął liczyć dni robocze, Lew musi pokazać, do czego on jest zdolny. Świat się zmienia, wiec mogą się znaleźć lepsze kandydatury na jego stanowisko, które ponadto mogą nawet pozbawić go "korony". 

Z miłością ta sama historia. Warto zapomnieć o starych krzywdach, nieudanych romansach, przestać kłócić się z bliskimi i nauczyć się doceniać to, co masz. Jeśli chodzi o wygląd, grzywę, ogon, pazury – wszystko powinno być w porządku. Lew doskonale o tym wie, jednak tak naprawdę nie chciał dokładać do tego starań. Lecz im mniej wysiłku Lew w to włoży, tym mniej uwagi będą na niego zwracać.

Jeśli chodzi o finanse, to Lew jest przyzwyczajony do kąpania się w pieniądzach i nigdy niczego sobie nie odmawiał. Bawół da mu szansę wspiąć się na szczyt sukcesu. Natomiast ważne jest nie tylko być w centrum uwagi, ale także szczerze wierzyć w to, co robisz. W przeciwnym razie Lwu nie starczy żadnych pieniędzy, a nawet przeszłe sukcesy mu nie pomogą. Świat się zmienia, wiec Lew musi nie przegapić nowych możliwości. Dlatego hasło 2021 roku dla przedstawicieli tego znaku zodiaku brzmi następująco: „Ruch to życie”. Przecież zawsze będziesz miał czas, aby odpocząć na tronie.

STRZELEC

Rozmowny Strzelec w 2021 roku znajdzie swoje miejsce. Bawół, znając temperament przedstawicieli tego znaku zodiaku, postanowił nie przeszkadzać im, aby nie dostać strzały w pewne "miękkie" miejsce. Dlatego on przygotował dla nich zarówno szczęście, jak i miłość, a także zasilił ich konto bankowe.

Strzelec uwielbia filozofować i być w centrum uwagi. Natomiast, zamiast wykorzystać każdą szansę, w 2021 roku on będzie od czasu do czasu wpadać w stan odrętwienia, hamować i nie podejmować żadnych działań. Lecz Bawół, niejednokrotnie ryzykując własnym życiem, będzie wyciągać go z tych dziwnych oraz niebezpiecznych sytuacji.

W 2021 roku Strzelec z jakiegoś powodu będzie ciągle padać ofiara różnych pułapek. Kilka razy uda mu się wydostać z nich, ale lepiej jednak nie inwestować pieniędzy ani zgadzać się na współpracę z podejrzliwymi osobami. W przeciwnym razie Strzelec może stracić dosłownie wszystko.

Aby Strzelec wrócił do "formy" i przypomniał sobie swoje przyszłe zwycięstwa, los w obliczu Byka kilka razy mocno wstrząśnie go. Lecz wyłącznie dla jego dobra – Strzelec zrozumie to, zwłaszcza gdy zobaczy wynik swojej pracy.

Strzelec często gada o tym, jak trudne jest życie, ale jednocześnie dzięki Bawołowi nie ma żadnych poważnych problemów. Albo gwiazdy tak bardzo go kochają, albo nikt nie chce go wkurzać, ale Strzelec zawsze ma pełne kieszenie. Jeśli nawet w jego życiu dzieje się cos złego, to zawsze znajdzie się ktoś, kto mu pomoże, zaprosi do swojego projektu lub zaoferuje mu swoją pomoc oraz wsparcie.

Jeśli chodzi o życie osobiste, to ten znak tak samo często trafia w cel, jak i popełnia błędy. Dlatego w związkach on rzadko jest doceniany, a w pewnym momencie jego partnerzy całkowicie przestają dostrzegać przyniesione dla nich trofea. Nic dziwnego, że Strzelec może mieć wielbiciela/partnera poza związkiem, który będzie podziwiać każdy jego sukces, zarówno mały, jak i wielki. Taka jest jego natura: Strzelec zawsze powinien mieć zapasowy kołczan.