BARAN

Ostatnio jesteś roztargniona i to odbija się na Twojej pracy. Spróbuj bardziej się postarać- nawet w ten trudny poniedziałek, bo inaczej możesz zapomnieć o podwyżce w przyszłym roku.

 

BYK

Nastaw się dzisiaj na siedzenie po godzinach w pracy i nadrabianie zaległości z dni wolnych. Trudno, tym razem brudna robota spadła na Ciebie. W kwestii miłości wszystko się uspokoi. Ostatnie nieporozumienia w domu znikną bez śladu.

 

BLIŹNIĘTA

Dzisiaj przeżyjesz w pracy sądny dzień. Uważaj na swoją pracę i bądź uważna. W związku natomiast czeka Cię mała sprzeczka, ale na szczęście obędzie się bez większego gniewu.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Te znaki zodiaku dorobią się fortuny!

 

RAK

Nie bój się nowego zadania w pracy. Nawet jeżeli nie czujesz się ekspertem w jakiejś sprawie – spróbuj wykorzystać swoje możliwości. Twój potencjał jest ogromny. Mars Ci pomoże, więc wykorzystaj to.

 

LEW

Zaczniesz dzień od nieporozumienia z szefem, ale potem będzie już spokojnie i uda ci się załagodzić sytuację. Pamiętaj też o telefonie, który obiecałaś swojej przyjaciółce. Ona potrzebuje Twojej pomocy.

 

PANNA

Samotne Panny spotkają na swojej drodze kogoś równie samotnego i szukającego bratniej duszy. Wenus zadba o twoją pewność siebie, ale to Ty musisz wykonać pierwszy krok, by zawalczyć o szczęście.

 

WAGA

Ostatnie sukcesy w pracy sprawiły, że czujesz się niezastąpiona na swoim stanowisku. Lepiej jednak zadbaj o odpowiednią dawkę pokory, bo może się okazać, że Twój świetny czas może się niebawem skończyć.

 

SKORPION

Ktoś nieśmiały jest pod twoim wielkim urokiem. Rozejrzyj się wokół i nie sprawiaj wrażenia nieprzystępnego. Nie zawsze zimne serce i twarda skorupa się przydają. Czasem musisz pozwolić być łagodniejsza.

Poznaj ciemną stronę swojego znaku zodiaku! Zdziwisz się, jak poznasz prawdę

STRZELEC

Za bardzo się przejmujesz drobnymi niepowodzeniami. Rzadko układa się wszystko idealnie, weź poprawkę na nieoczekiwane komplikacje. Perfekcjonizm nie zawsze się przydaje.

 

KOZIOROŻEC

Dzisiaj czeka cię romantyczny wieczór z bliską osobą. Okaż, jak bardzo ci na niej zależy. Na pewno tego nie pożałujesz.

 

WODNIK

Mimo ostatnich kłopotów ze znalezieniem pracy nie poddawaj się. Przestań być tak bardzo wymagająca i strachliwa. Świetne okazje nie spadają z nieba. Musisz dziś wziąć życie w swoje ręce. Gwiazdy Ci sprzyjają.

 

RYBY

Postaraj się nie spóźniać do pracy, bo Twój pracodawca w końcu będzie miał tego dosyć. Wszyscy zmagają się z korkami na mieście. Spróbuj wreszcie poukładać swoje życie.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com