Jej mąż, bogaty, ale starzejący się, nie był kimś, kogo by kochała.

Nie chciała mieć dzieci i nigdy nie wyobrażała sobie siebie w roli matki. Mieszkali razem przez 5 lat, po czym mąż postawił jej ultimatum: rozwód lub dzieci.

Anna wybrała to drugie i urodziła dwóch synów. Nie okazywała jednak matczynych uczuć: dzieci były wychowywane głównie przez nianie. Dwa lata po urodzeniu najmłodszego chłopca jej mąż zmarł.

Był zamożny i Anna uważała, że jego majątek powinien przypaść jej i jej synom. Ponadto Anna miała sekretnego kochanka i pragnęła być z nim, a dzieci nie były częścią jej planów na przyszłość.

Bez wahania postanowiła wysłać swoich synów do sierocińca, aby zostali adoptowani przez rodzinę, która pokocha ich bardziej.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Pomimo ich błagań, Anna odmówiła ich oddania:

- "Jesteście dla mnie ciężarem, a wasz ojciec nie wróci". Niecałe trzy tygodnie po śmierci męża otrzymała nieoczekiwane objawienie.

Testament jej męża pozostawił majątek tylko jego synom. Anna, która spodziewała się odziedziczyć wszystko, nie otrzymała ani grosza. Zrozpaczona próbowała odzyskać swoje dzieci, ale zostały one już adoptowane przez kochającą parę.

Cały majątek, w tym dom, trafił do nowej rodziny, pozostawiając Annę bez grosza przy duszy i na ulicy.

Pisaliśmy również o: "Urodziła się nasza córka i próbowałam dodzwonić się do męża, ale nie odbierał telefonu. I wtedy dowiedziałam się, co naprawdę się stało"

Może zainteresuje: "Oszczędzałam przez lata, aby spłacić dług siostrze. Ale gdy tylko wręczyłam jej pieniądze, zaskoczyła mnie swoim oświadczeniem"

Przypominamy o: Anna Mucha ogłasza wspaniałe wieści. Fani szczęśliwi jak nigdy. "Ogromne gratulacje Pani Aniu"