Jej dobroć była wyjątkowa i jestem szczęściarą, że mam taką siostrę. Życie Anny nie potoczyło się dokładnie tak, jak można by się spodziewać.

Pomimo tego, że była piękna i zadbana, nigdy nie wyszła za mąż ani nie miała dzieci. Poświęcenie się pracy pochłaniało większość jej energii, pozostawiając niewiele czasu na sprawy osobiste.

Anna była samotna, ale jej pomoc nigdy nie słabła. Często czułam się źle, myśląc o tym, jak bardzo troszczyła się o mnie i moje dzieci, nie prosząc o nic w zamian.

10 lat temu przeprowadziła się do Włoch w poszukiwaniu lepszych zarobków i udało jej się zbudować własny dom.

Podczas moich trudności finansowych musiałam pożyczać od niej pieniądze, obiecując, że zwrócę je, gdy tylko moja sytuacja się poprawi.

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Nie mogłam odwiedzać jej we Włoszech, ponieważ codziennie musiałam zajmować się trójką dzieci. Mój mąż i ja ciężko pracowaliśmy, ale nasze dochody były skromne.

Przez kilka lat pilnie oszczędzałam, aby spłacić dług. Kilka miesięcy temu, podczas dwutygodniowych wakacji Anny, przekazałam jej swoje oszczędności.

Nie była to cała kwota, ale obiecałam, że wkrótce zwrócę resztę. Ku mojemu zaskoczeniu, Anna zwróciła mi 2000 euro, upierając się, że to pieniądze dla moich dzieci i że nie jestem jej nic winna.

Zapewniła mnie, że jesteśmy sobie najbliższymi osobami, a pieniądze to tylko papier. Oszołomiona, płakałam cały wieczór, nie mogąc zrozumieć bezinteresowności mojej siostry.

Pisaliśmy również o: "Urodziła się nasza córka i próbowałam dodzwonić się do męża, ale nie odbierał telefonu. I wtedy dowiedziałam się, co naprawdę się stało"

Może zainteresuje: Niespodziewane zakończenie Sylwestra: Nagranie z zatrzymania Daniela Martyniuka obiegło internet

Przypominamy o: Marcin Hakiel komentuje zaręczyny Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Odpowiedział tylko jednym zdaniem