Para podzieliła się tą radosną nowiną z fanami, publikując na Instagramie filmik podsumowujący mijający rok, na którym nie zabrakło zdjęcia wtulonej pary z widocznym pierścionkiem zaręczynowym. Jak na te szczęśliwe wiadomości zareagował były mąż aktorki, Marcin Hakiel?

Katarzyna Cichopek, znana z wielu polskich produkcji filmowych i telewizyjnych, postanowiła podzielić się swoim szczęściem z fanami, publikując na Instagramie filmik, który był swoistym podsumowaniem minionego roku.

Jednak to jedno z fotografii z zaręczynami przykuło uwagę internautów. Na zdjęciu Katarzyna z dumą prezentuje pierścionek zaręczynowy, co oficjalnie potwierdziło, że para jest zaręczona.

Zaskakująco pozytywną reakcję na tę wiadomość wyraził były mąż aktorki, Marcin Hakiel. Choć wcześniej nie ukrywał, że rozstanie z Katarzyną było dla niego trudne, teraz wydaje się, że jest gotów wesprzeć byłą żonę w tym ważnym dla niej momencie. W rozmowie z portalem "Shownews" Marcin Hakiel udzielił krótkiego, ale serdecznego komentarza:

Reakcja Hakiela budzi pozytywne emocje i wskazuje na to, że tancerz poradził sobie z przeszłością i szczerze życzy Katarzynie i Maciejowi wszystkiego, co najlepsze. Warto zauważyć, że Marcin Hakiel także cieszy się szczęściem uczucia i związków, układając swoje życie u boku pięknej partnerki o imieniu Dominika.

Zatem życzymy zarówno Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu, jak i Marcinowi Hakielowi i jego partnerce samych pięknych chwil i udanej drogi życiowej!

Pisaliśmy również o: Ordynator zwrócił się do mnie z nietypową propozycją przyjęcia dziecka, które porzuciła matka. Trudna decyzja

Może zainteresuje: Niespodziewane zakończenie Sylwestra: Nagranie z zatrzymania Daniela Martyniuka obiegło internet

Przypominamy o: Po 20 latach spokojnego życia mój mąż powiedział, że mnie opuszcza. Wróżka powiedziała mi, że wkrótce wróci, ale nie wiem, czy w to wierzyć