Opublikowane przez nią zdjęcia ze spektakli nie tylko cieszą fanów, ale także dostarczają powodu do ogromnej radości. Mucha została nominowana do prestiżowych nagród za swoje role aktorskie i działalność produkcyjną, co dla niej jest nie tylko zaskoczeniem, ale i ogromnym uznaniem.

Aktorka, znana z wielu ról filmowych i telewizyjnych, od lat poświęca się teatrowi, a ostatnie nominacje do nagród są dla niej wyjątkowo ważne. Mucha udzieliła wyrazu swojemu zdumieniu i radości na Instagramie, gdzie podzieliła się kilkoma fotografiami ze swoich teatralnych występów.

Kilka tysięcy widzów w każdy weekend, miasta i teatry w całej Polsce, dziesiątki tysięcy kilometrów w sezonie! Tak wygląda moje teatralne życie od kilku lat…A od lat przeszło trzech lat także jako producentki spektakli - „Przygoda z ogrodnikiem” i „O mało co” A i tak teatr nie przebija się do „mainstreamu” Aż tu nagle takie informacje na początek roku!!! Dwie nominacje do nagród za…!!! werble!!!! za spektakle teatralne! za rolę i za produkcje!!!! @party.pl za produkcję i rolę w spektaklach „Przygoda z ogrodnikiem” i „O mało co” - napisała aktorka na Instagramie.

Mucha podkreśliła, że dla niej to szczególne wyróżnienie, ponieważ teatr nie zawsze jest doceniany tak samo jak film. Jednak dla niej najważniejsze są uśmiechnięte twarze widowni i ich zadowolenie, co uznaje za największy sukces.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż odmówił zarejestrowania mnie w mieszkaniu, ale nie odmówił zarejestrowania przyjaciela: oczywiście, że mu ufa"

"Zakochałam się w moim kierowcy w wieku 50 lat. Nie sądziłam, że to możliwe, ale mam męża"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

W komentarzach pod wpisem aktorki pojawiły się gratulacje od wielu osób, w tym od innych aktorów, takich jak Barbara Kurdej-Szatan, która wspólnie z Muchą grała w "M jak miłość." Kurdej-Szatan wyraziła radość z sukcesów koleżanki i zachęcając do spełniania marzeń.

Brawo moja kochana, zdolna, działająca, sprawcza Aneczko! Spełniaj marzenia! napisała Barbara Kurdej-Szatan

Gratulacje od fanów również nie ustają, a internauci podkreślają zasłużoność nominacji Muchy i jej niesamowitą grę aktorską. Oczekuje się, że to dopiero początek kolejnych sukcesów w teatralnej karierze Anny Muchy.

W pełni zasłużone!!! Byłam na obu przedstawieniach (plus jeszcze 'Pikantni') i polecam każdemu Gratulacje. Gra aktorka najlepsza. A Pani Ania wymiata jak zawsze. Nominacje w pełni zasłużone - lekko nie było sądząc po terminarzu tylu spektakli - ale praca nagradza. Ogromne gratulacje Pani Aniu!

Pisaliśmy również o: "Urodziła się nasza córka i próbowałam dodzwonić się do męża, ale nie odbierał telefonu. I wtedy dowiedziałam się, co naprawdę się stało"

Może zainteresuje: "Oszczędzałam przez lata, aby spłacić dług siostrze. Ale gdy tylko wręczyłam jej pieniądze, zaskoczyła mnie swoim oświadczeniem"

Przypominamy o: Marcin Hakiel komentuje zaręczyny Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Odpowiedział tylko jednym zdaniem