Macierzyństwo jest ekscytującym, złożonym, nieprzewidywalnym, ale jednocześnie przyjemnym momentem w życiu każdej kobiety. Po tym, jak kobieta rodzi dziecko, jej życie całkowicie się zmienia. Ona już myśli nie tylko o sobie, ale także o swoim dziecku.

Jolanta Kwaśniewska obchodzi urodziny

Twoje dni nabierają nowych kolorów i na pewno jesteś szczęśliwy, że w twoim życiu pojawiła się odrobina szczęścia. Macierzyństwo następuje dla kobiet w różnym wieku: ktoś zostaje matką w wieku 30 lat, ktoś w wieku 40 lat, a ktoś w wieku 14 lat.

Barbara Brylska obchodzi 79. urodziny. W młodości była jedną z najpiękniejszych na świecie

Tak, matką w takim dość wcześniejszym wieku stała i amerykańska instagramerka Natalie Shay. Młoda matka prowadzi aktywnie swój Instagram i nie wstydza się tego, że w 14 lat u niej pojawiło się dziecko. W jej sieciach społecznościowych możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z jej córką. Oczywiście jest takie wrażenie, że to są jako dwie siostry. Blogerka jest dobrą matką, studjuję, a wieczorem pracuje w sieci sprzedającej jedzenie typu  fast food.

Tak samo czytaj o tym, jak 10 zdjęć dzieciaków, które po raz pierwszy uśmiechali się do całego światu. Nasze dzieci są kwiatami naszego życia. To oni sprawiają, że nasze życie jest bardziej kolorowe, zabawne i pełne. Kiedy dziecko pojawia się w rodzinie, patrzymy inaczej na naszą rzeczywistość. 10 zdjęć dzieciaków, które po raz pierwszy pokazali swój uśmiech do całego świata. Patrzysz na te zdjęcia i nie możesz się sam nie uśmiechać. Te foto robią twój dzień bardzo pozytywnym i radosnym!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com