Wszyscy modlili się za chłopca, który był bity przez ojczyma. Wszystko działo się jednak na oczach jego brata, Fabianka.

Chłopiec bardzo tęskni za bratem, stracił apetyt i mówi, że jego brat jest z aniołami.

Początek kwietnia stał się decydującym momentem dla 8-letniego Kamilka z Częstochowy, kiedy jego stan zagrażał życiu i trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

W tym czasie wszyscy w Polsce dowiedzieli się o okrucieństwie, jakiego doświadczył chłopiec z rąk swojego ojczyma, 27-letniego Dawida B. Mimo niestrudzonych wysiłków personelu medycznego Kamilek zmarł.

Prokuratura postawiła ojczymowi zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, a jego matce dodatkowo zarzut pomocnictwa w zbrodni. Zgodnie z decyzją sądu oboje trafili do aresztu.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Tragedii Kamilka udało się zapobiec dzięki Arturowi Topolowi, jego biologicznemu ojcu. To on powiadomił pogotowie i policję.

5 kwietnia sąd przyznał mu opiekę nad szóstką dzieci Magdaleny B.. Sąd uznał, że Kamilka można uratować i umieścić w domu dziecka, tak jak jego młodszego brata. Najmłodsze dzieci przygarnęła wiejska rodzina, pozostałe trafiły do domu dziecka.

Artur Topol stara się teraz o spotkanie z Fabiankiem i przywrócenie synowi praw rodzicielskich.

Wierzymy, że wszystko się ułoży i Fabianek będzie z nami. On bardzo tęskni i bardzo się cieszy, jak się z nami spotyka. Mówi, żebym do niego przyszła, że chce być u nas - podkreśla pani Ewa, narzeczona pana Artura.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz. Ognista piękność na plaży w odważnym stroju

Może zainteresuje Cię to: Joanna Opozda imponuje swoim opalonym ciałem w odważnym stroju. Ciekawe kto robił zdjęcia

Przypominamy o: Dramatyczna wiadomość od męża Bogumiły Wander. "Pieniądze już się skończyły"