Mało tego, że wszędzie panuje złośliwy koronawirus, poza tym wróciła się do nas zima wcześniej niż powinna była przyjść. Jak podaje portal TVN Meteo, praktycznie cała Polska jest narażona na opady śniegu na poziomie do 1-2 cm. Nie ma tego jedynie w takich miejscach, jak Podkarpacia, Ziemi Lubuskiej oraz Pomorza Zachodniego.

Kuba Wojewódzki pokazał swoje mieszkanie. Tutaj powstanie jego nowy program

Śnieg w Polsce

Pogoda naprawde postanowiła zdziwić wszystkich w czasy, kiedy musimy cieszyć się wiosną. Jak transmitują prognostki pogody, Warszawa - 5 stopni Celsjusza, Trójmiasta - 4 stopnie, Poznań - 5 stopni, Kraków - 6 stopni, Wrocław - 6 stopni.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z młodości. Wygląda niesamowicie!

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

We wszystkich miastach jest pochmurno, pada śnieg. Z północnej zachodu powieje natomiast słaby i umiarkowany wiatr. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak stosować kokosowy olej dla swojego piękna. Kokosowy olej to jest wielki cud w obecnych czasach w sferze kosmetyków. Ma on dużo korzystnych składników, które pomogą ci zawsze wyglądać pięknie i zdrowo. Oto najlepsze sposoby na to, w jaki sposób można wykorzystać kokosowy olej dla twojego piękna. I kubeczek z olejem będziesz brać wszędzie ze sobą. Więcej czytaj o tym tutaj.

Agata Buczkowska w końcu powiedziała, dlaczego poszła z zespołu Ich Troje? Zespół Ich Troje istnieje od 1996 roku. Głównym wokalistą jest Michał Wiśniewski. Za cały czas istnienia zespołu mogliśmy zobaczyć tam Magdę Femme, Justynę Majkowską, Anna Świątczak, Justynę Panfilewicz. Ostatnio wokalistką była Agata Buczkowska. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com