Anna Przybylska była jedną z najbardziej utalentownych aktorek w Polsce. Jeszcze jako nastolatka zaczęła swoją karierę w aktorstwie. W 1997 odgrywając postać „Suczki” pojawiła się w filmie Radosława Piwowarskiego Ciemna strona Wenus z 1998.

Kinga Rusin pokazała swoje nowe biurko! Fani otworzyli usta z zaskoczenia

W tym samym roku zadebiutowała w telewizji rolą Marylki w serialu Złotopolscy. Właśnie ten serial dał jej wielką rozpoznawalność. Przybylska była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Z nim aktorka urodziła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia. Zmarła w 2014 roku. 9 października 2014 została pochowana w grobie swojego ojca, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. 

Anna Przybylska
Anna Przybylska

Powstanie film o Annie Przybylskiej

Wcześniej film o Annie Przybylskiej chciał nakręcić reżyser Radosław Piwowarski. I chociaż w 2016 roku wszystko było przygotowane do tego, film tak nie został nakręcony. Jak tłumaczył reżyser, wynikło to z woli rodziny. 
 
Teraz władza Telewizji Polskiej postanowiła zakończyć tę spawę i jednak nakręcić film o Annie Przybylskiej. Prezes TVP Jacek Kurski zapowiada wielki sukces:
 
Autor opowieści o Krawczyku z wielkim zapałem zabrał się do pracy nad filmem o Annie. Myślę, że ten dokument przyciągnie przed telewizory nie 4 (tylu widzów obejrzało film o Krzysztofie Krawczyku – red), ale nawet 5-6 milionów Polaków. I wzruszy ich -powiedział w rozmowie z Faktem.
Prace nad filmem już ruszyły:
 
W ostatnich latach nie było takich dokumentów, które oglądałyby 4 miliony ludzi. Myślę, że mamy renesans tego gatunku. To prawidłowe wypełnienie misji telewizji publicznej.
 
Jesteście ciekawi?
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com