28 stycznia był dzień, kiedy Kate Middleton odwiedziła ceremonię żałoby na cześć ofiar Holokaustu w Westminster. Dla tego wydarzenia, księżna wybrała ustrój Dolce & Gabbana, który składał się z marynarki i krótkiej spodnicy. Oczywiście ten obraz wygladał na Kate bardzo pięknie, jak i wszyscy jej ubrania, natomiast Middleton nie wzięła pod uwage jeden fakt. 

Ewa Wachowicz pomimo upływu lat wciąż wygląda doskonale

A właśnie warunki pogodowe! W ten dzień był bardzo silny wiatr. Middleton łedwo trzymała swoją spódnice. Jeżeli by nie gęste rastopy i czarne buty na stabilnym obcasie, można było by zobaczyć jej majtki. 

Poza tym, księżna nie zwracała poszczegółną uwagę na to, co się z nią zdarzyło. Ona kontynuowała swój wizyt. Tam tylko pozostawia patrzyć na te miłe i śmieszne zdjęcia.

Kate Middleton

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Ulubieńcy z programu Rolnik szuka żony rozstali się. Ania podała powód

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Beata Tyszkiewicz zdradziła swój przepis na prawdziwą dame.  Beata Tyszkiewiecz w swoich czasach dobrze korzystała się w uwagi mężczyzn. Śliczna blondyneczka, która profesjonalnie grała wszystkie swoje role, wiedziała jak podbić serca większości osób. W swoim prywatnym życiu była trzykrotnie zamężna. W latach 1967–1969 była żoną Andrzeja Wajdy, z którym ma córkę, Karolinę. Była także żoną Witolda Orzechowskiego i Jacka Padlewskiego, z którym ma córkę Wiktorię. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com