Dominika Gwit jest najbardziej rozpoznawalną osobą w polskim show-biznesie. Jest to kobieta, która nie boje się śmiać z siebie, a nawet tańczyć dla całej publiczności. Patrząc na Dominikę, od razu pojawia się na twarzy uśmiech i radość.

7 lipca 2018 roku, Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski się pobrali. O tym radosnym wydarzeniu, aktorka podzieliła się dzień po ślubie ze swoimi fanami na Instagram. Po tym wszystkie zaczęli pytać, kiedy pojawią się dzieci? W ubiegłym roku dla magazynu Rewia, gwiazda otwarto powiedziała, co myśli na ten temat.

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Anna Mucha zagra w nowym serialu. Specjalnie na tą okazję zmieniła fryzurę. Jest nie do poznania

"Nie mamy specjalnych planów związanych z dzieckiem, ale chcemy być rodzicami i mam nadzieję, że wydarzy się to już niedługo" 

Poza tym, podzieliła się cudowną wiadomością tym, że ze swoim meżęm kupili dom w Warszawie. 

"To nasze miejsce na ziemi, tam jesteśmy szczęśliwi".

Zdarza się, że do Dominiki Gwit przybyło kolejne szczęście. Aktorka jest w ciąży? Poprzednio, aktorka pojawila się na przemierze spektaklu "Czarno to widzę". Do tego wydarzenia, gwiazda wybrała piękną czarną sukienkę z groszkiem, fioletowe szpilki i granatową torebkę. Oprócz tego, że sporo pisali, jaka Gwit jest cudowna, jeszcze do tego, zauważyli jedną ważną rzecz. Brzuszek Dominiki okazał się... zbyt okrągły. 

Julia Wróblewska opowiedziała o swojej chorobie. Zbyt szybka kariera pozbawiła ją zdrowia

Internauci nie bali się pisać otwarte komentarzy pod zdjęciem prezenterki. 

"Dużo zdrowia dla przyszłej mamy i dzidziusia! Może Pani zdradzić termin porodu?" - brzmi jeden z komentarzy. „Super, Dominika jest w ciąży”, "Serio, brzusio wygląda na ciążowy (kształt), a nie na brzusio duży, bo tak”

Co na to sama Dominika Gwit?

„Ja się nie gniewam. Wszystkiego dobrego!”  - napisała gwiazda.

No cóż, zobaczymy jak sprawa potoczy się dalej.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com