Para poznała się na planie serialu Plan M jak Miłość, gdzie znana jest z tego, że grała małżeństwo. Wkrótce okazało się, że para umawia się na randki i wszyscy mieli nadzieję, że to coś poważnego.

Fani myśleli, że kiedyś wezmą ślub jak ich ekranowi bohaterowie Marcin i Iza. Jednak do bajki nie doszło i po 4 latach związku rozstali się.

Po tym para ogłosiła rozstanie.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory Kalska w odpowiedzi na liczne pytania.

Jednak po tym, jak na profilach gwiazd pojawiły się posty ze zdjęciami podobnych miejsc z wakacji, fani przeprowadzili śledztwo i założyli, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znów są razem.

Popularne wiadomości teraz

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Adriana Kalska rzadko odpowiada w serwisach społecznościowych, ale tym razem nie mogła się powstrzymać i napisała wyjaśnienie.

A teraz coś z cyklu „muszębosięuduszę”. Okazuje się, że kondycja naszego polskiego społeczeństwa wcale nie jest taka zła… Jest coraz mniej hejtu, ludzie są coraz bardziej życzliwi, są coraz bardziej świadomi swojej wartości i zadowoleni, że nie mają potrzeby zajmować się niesowimi sprawami. Wiedzą, że nie wszystko, co przeczytają jest prawdą. Wielkie brawa. Ale przede wszystkim okazało się, że w Polsce mamy więcej detektywów niż grzybów po deszczu. (…) Wobec tego pytam, dlaczego frapują ich błahostki typu, czy klepki parkietu są ułożone w jodełkę klasyczną czy francuską, czy palmy to te palmy czy tamte, czy to to konkretnie miejsce czy tamto – napisała Adriana w sieci.

Cóż, być może pragnienie fanów było przyczyną plotek, że para znów jest razem. Jedna z aktorek dała do zrozumienia, że to tylko słowa.

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili do siebie? Nie da się już tego ukryć

Może zainteresuje Cię to: Magda Gessler wzięła ślub z Waldemarem Kozerawskim. Wszystko działo się w tajemnicy

Przypominamy o: Mogą stać się bezdomnymi: książę Harry i Meghan Markle w kłopotach