Przyszedł jednak czas, kiedy zaproponowano jej pracę w Polsacie i jej kariera nabrała rozpędu.

Obecnie prowadzi Taniec z Gwiazdami wraz z Krzysztofem Ibiszem i Izabelą Janachowską.

Paulina lubi transmitować swoje życie na Instagramie. Często pokazuje zdjęcia, na których widać jak wygląda prowadząca.

Prawie wszystkie zdjęcia pokazują Paulinę Sykut z makijażem i w markowych kreacjach, ale tym razem pokazała zdjęcie bez makijażu.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Oto co fani mieli do powiedzenia na temat tej transformacji:

Nie poznałem tej pani przed make-upem. Zupełnie inna osoba bez makijażu. To jest super, że pokazujecie jak z przeciętnej , szarej twarzy niewyróżniającej się z tłumu, nagle za pomocą makijażu, można zrobić atrakcyjna babeczkę. Jezu zupełnie inna osoba bez makjażu pani Paulina.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek nie może się nadziwić talentom swojej córki Heleny. Dziewczyna ma przed sobą wielką przyszłość

Może zainteresuje Cię to: Fani nie poznali Marcina Prokopa. Prezenter telewizyjny zdecydował się na drastyczne zmiany w swoim wyglądzie

Przypominamy o: Anna Mucha i Jakubem Wonsem pojawili się na premierze w towarzystwie jego byłej żony. "Spotkało nas duże szczęście"