Po podpisaniu kontraktu z Dieterem Bohlenem z Modern Talking niemiecka piosenkarka Caroline Müller obudziła się na światową sławę.

Urocza blondynka pomogła dziewczynie zrealizować wszystkie swoje ambicje na scenie i zdobyć miliony fanów na całym świecie, jak się okazało, nie na długo.

Gdy C.C.Catch chciała odejść od producenta, ten obiecał, że odbierze jej wszystko: nazwisko, popularność, piosenki i pieniądze.

O dziwo, udało mu się prawie wszystko, co obiecał.

Pod koniec zmagań gwiazdy doszły do polubownego porozumienia, ale pauza, w której piosenkarka radziła sobie z problemem, praktycznie pogrzebała jej karierę.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Mimo to C.C.Catch wciąż jest pamiętana i kochana w naszym kraju i części świata. Dziś piosenkarka nie nosi już prowokacyjnej mini, obszernych włosów i jaskrawego makijażu.

Gwiazda zmieniła się, ale zachowała swoją świeżość, aż trudno uwierzyć, że kobieta ma już 58 lat.

Sekretu swojej nieskazitelności Caroline Muller nie zdradza, prawdopodobnie oprócz nowoczesnych kosmetyków piosenkarka stosowała bardziej radykalne metody odmładzania.

C C Catch
C C Catch
C C Catch

Pisaliśmy również o: Joanna Kurska wybrała się na stok z córeczką. Szczęśliwa rodzina zadała szyku

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak przypomniała sobie o swojej pierwszej miłości. Wszyscy dobrze go znają. „Miał być moim mężem”

Przypominamy o: Syn Violetty Villas sprzeciwił się inicjatywie uczczenia pamięci swojej matki. "Nie wyraziłem zgody na to"