Barbara Kurdej-Szatan to polska aktorka, która zyskała popularność dzięki swoim rolom w telewizyjnych serialach i programach rozrywkowych.

Barbara Kurdej-Szatan jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad 1,3 mln obserwujących, gdzie dzieli się swoimi spostrzeżeniami, inspiracjami i życiem prywatnym.

Aktorka często dzieli się zdjęciami ze swoimi osiągnięciami zarówno na polu aktorskim, jak i rodzinnym.

Ostatnio Barbara pokazała na swoim Instagramie syna, który mimo młodego wieku może pochwalić się sporym talentem aktorskim.

Internauci nie mogli opanować swojej radości z tego, co zobaczyli.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Ależ mały to kopia ciebie Ojej, dwie Basie Jak patrzę, to nie wierzę, identyczna mamusia Mały uroczy jak mamunia

Niedawno zamieszczony przez Barbarę Kurdej-Szatan filmik stał się prawdziwym hitem.

Mój Ziomuś cudowny !! - napisał dumny tata, Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to utalentowana artystka, która dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy zdobyła uznanie w świecie sztuki i rozrywki.

Jej wielokierunkowa działalność oraz zaangażowanie w działalność charytatywną sprawiają, że jest wzorem do naśladowania dla wielu ludzi.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz o pożyciu z nowym partnerem. Słowa dziennikarki na pytanie fanki to petarda. "Rozczaruję twoje oczekiwania"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska świętuje ważną datę. Wymowny pocałunek na Instagramie wzbudził poruszenie w sieci

Przypominamy o: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś biorą ślub. Para podzieliła się szczegółami nadchodzącego wydarzenia