W ostatnim czasie zyskała jeszcze większą popularność dzięki swojemu pierwszemu dziecku, które przyszło na świat w grudniu 2022 roku.

Sokołowska od dawna marzyła o macierzyństwie i wielokrotnie podkreślała, że jest gotowa na rolę mamy.

Jednak przez wiele lat nie mogła spełnić swojego marzenia. W końcu, dzięki pomocy medycyny, udało jej się zajść w ciążę.

Narodziny syna były dla Sokołowskiej ogromnym przeżyciem. Na swoim profilu na Instagramie opisała to jako najpiękniejszą chwilę w jej życiu.

Podzieliła się z fanami zdjęciami swojego maleństwa i kilka razy podkreślała, jak bardzo jest szczęśliwa.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Sokołowska jest również wdzięczna za wsparcie, jakie otrzymała od swojego partnera. Mężczyzna zawsze stał u jej boku i pomagał w trudnych chwilach, co było dla niej niezwykle ważne podczas ciąży i porodu.

Teraz Sokołowska skupia się na opiece nad swoim synem i cieszy się każdą chwilą spędzoną z nim. Jej życie zmieniło się o 180 stopni, ale jurorka jest gotowa na wyzwania, jakie niesie macierzyństwo.

Wszyscy fani Sokołowskiej są zachwyceni narodzinami jej syna i życzą jej wszystkiego najlepszego w roli mamy. Jest to dla nich również dowód na to, że nawet osoby publiczne mają prawo do prywatności i mogą cieszyć się swoimi małymi, osobistymi szczęściami.

Kasia Sokołowska to przykład kobiety, która nie poddała się swoim marzeniom i po latach walki doczekała się spełnienia swojego największego pragnienia. Jej historia jest inspirująca dla wielu kobiet, które również chcą zostać matkami, ale borykają się z trudnościami.

Na tyle mam przemyślane i oczekiwane to macierzyństwo, że biorę je z całym jego kolorytem. Każda mama ma takie podejście i jest po prostu otwarta. Wydaje mi się, że ta otwartość jest najważniejsza na to, co się dzieje, jakie jest dziecko. Staram się przeżywać ten czas jak najpiękniej, jak najpełniej.

Kasia Sokołowska świętowała swoje urodziny w licznym gronie rodziny i przyjaciół. Celebrytka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z imprezy.

Kasia Sokołowska
Kasia Sokołowska
Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska
Kasia Sokołowska
Kasia Sokołowska

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz o pożyciu z nowym partnerem. Słowa dziennikarki na pytanie fanki to petarda. "Rozczaruję twoje oczekiwania"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska świętuje ważną datę. Wymowny pocałunek na Instagramie wzbudził poruszenie w sieci

Przypominamy o: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś biorą ślub. Para podzieliła się szczegółami nadchodzącego wydarzenia