Często można ją zobaczyć w reklamach i innych produktach.

W 2021 roku, kiedy wybuchła afera związana z napływem imigrantów, Basia była na tyle lekkomyślna, że wypowiedziała się na temat sytuacji i otrzymała porcję negatywnej uwagi.

Błędem był język, którego użyłam, ale martwienie się o ludzi nie jest błędem. Wnioski wyciągnęłam takie, że mediom nie mogę ufać. I w ogóle w kraju się różnie dzieje. Różne informacje do mnie dochodzą na temat tego, jak to wszystko działa, co jest tworzone celowo, różne opłacane kampanie hejterskie. Nie wiem, co mam o tym myśleć, ale na tyle doświadczyła mnie ta sprawa, że takie informacje do mnie spłynęły. Chciałabym być od tego daleka, ale jestem osobą publiczną – mówiła Kurdej-Szatan w rozmowie z Jastrząb Post.

A w sobotni wieczór aktorka i mama dwójki wspaniałych dzieci zamieściła na Instastory dość szczere zdjęcia, na których Basia pokazała swoje wdzięki.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Co sądzicie o wyglądzie 37-letniej gwiazdy telewizji?

Pisaliśmy również o: Niespodziewany gest kolegów Dawida Kubackiego, by wesprzeć jego żonę, która walczy o życie

Może zainteresuje Cię to: Prawda wyszła na jaw. Antonina Turnau, żona Marka Kondrata, zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia

Przypominamy o: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski świętują drugie urodziny młodszej córeczki. "Sto lat Nelka"