Często można ją zobaczyć w reklamach i innych produktach.

W 2021 roku, kiedy wybuchła afera związana z napływem imigrantów, Basia była na tyle lekkomyślna, że wypowiedziała się na temat sytuacji i otrzymała porcję negatywnej uwagi.

Błędem był język, którego użyłam, ale martwienie się o ludzi nie jest błędem. Wnioski wyciągnęłam takie, że mediom nie mogę ufać. I w ogóle w kraju się różnie dzieje. Różne informacje do mnie dochodzą na temat tego, jak to wszystko działa, co jest tworzone celowo, różne opłacane kampanie hejterskie. Nie wiem, co mam o tym myśleć, ale na tyle doświadczyła mnie ta sprawa, że takie informacje do mnie spłynęły. Chciałabym być od tego daleka, ale jestem osobą publiczną – mówiła Kurdej-Szatan w rozmowie z Jastrząb Post.

A w sobotni wieczór aktorka i mama dwójki wspaniałych dzieci zamieściła na Instastory dość szczere zdjęcia, na których Basia pokazała swoje wdzięki.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Co sądzicie o wyglądzie 37-letniej gwiazdy telewizji?

Pisaliśmy również o: Niespodziewany gest kolegów Dawida Kubackiego, by wesprzeć jego żonę, która walczy o życie

Może zainteresuje Cię to: Prawda wyszła na jaw. Antonina Turnau, żona Marka Kondrata, zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia

Przypominamy o: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski świętują drugie urodziny młodszej córeczki. "Sto lat Nelka"