Ta wiadomość z pewnością rozczaruje tych, którzy z niecierpliwością oczekiwali na pierwsze zawody w Polsce.

Niepokojące informacje dotarły już do kibiców, którzy z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie sezonu na skoczni w Wiśle-Malince.

Okazuje się, że po trudnej i pracowitej zimie najlepsi skoczkowie na świecie mają chwilę przerwy, aby odpocząć po wyczerpującym sezonie i naładować baterie.

W tym czasie sztaby szkoleniowe mogą się skupić na podsumowaniu ostatnich miesięcy i ustalaniu strategii na przyszłoroczne zawody.

Jednak, jak mówi Adam Małysz, fani polskich skoczków nie powinni się zbytnio martwić, ponieważ prowadzone są obecnie rozmowy z FiS w sprawie Turnieju Polski. To właśnie on miałby pojawić się w najbliższym sezonie Pucharu Świata i obejmować cztery konkursy — dwa w Wiśle, a po jednym w Szczyrku i Zakopanem.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

To niewątpliwie dobre wieści dla kibiców, którzy będą mogli cieszyć się jeszcze większą ilością emocji i napięcia w trakcie całego sezonu.

Raczej Wisła nie zorganizuje pierwszych zawodów Pucharu Świata w skokach. Nie wypadnie jednak z kalendarza - zdradził prezes Polskiego Związku Narciarskiego w rozmowie z "Interią".

Pomimo tego, że nie wiadomo jeszcze, kto ostatecznie wygra Turniej Polski, można mieć nadzieję, że polscy skoczkowie będą mieć szansę na odniesienie sukcesu w swoim kraju.

Bez wątpienia będzie to niezwykle trudne zadanie, ponieważ na skoczniach pojawią się najlepsi zawodnicy z całego świata, ale kibice z pewnością będą trzymać kciuki za swoich reprezentantów.

Podsumowując, sezon 2023/24 Pucharu Świata rozpocznie się na skoczni w Ruce, a nie w Wiśle, co z pewnością rozczaruje polskich fanów skoków narciarskich. Jednak planowany Turniej Polski, obejmujący cztery konkursy w Polsce, jest świetnym rozwiązaniem dla fanów, którzy będą mieli jeszcze więcej emocji i napięcia w trakcie całego sezonu.

Teraz pozostaje tylko czekać na to, co przyniesie przyszły sezon i kto ostatecznie stanął na podium.

Pisaliśmy również o: "Lubię być ojcem". Tomasz Lis pokazał trzecią córkę. Fani są oczarowani jej urodą

Może zainteresuje Cię to: „Znachor” wraca na ekrany. Film, który jest wielkim hitem polskiego kina doczekał się nowej wersji

Przypominamy o: Joanna Krupa i Douglas Nunes razem. Modelka pokazała relację z parku rozrywki