Pani Dowbor zdecydowała, że jej matka będzie mieszkać z nią i jej rodziną. Chociaż mama dziennikarki jest bardzo samodzielna i w przeszłości nie potrzebowała pomocy innych, teraz, z uwagi na problemy z poruszaniem się, jej córka postanowiła zrobić wszystko, aby pomóc jej w codziennym życiu.

Niedawno Kasia Dowbor wraz z rodziną wyjechała z mamy na urodziny do Hiszpanii. Tam zorganizowali oni dla niej niespodziankę i urządzili urodziny w pięknej restauracji nad morzem. Była to bardzo wzruszająca chwila dla całej rodziny, a mama była bardzo szczęśliwa z prezentu.

Dziennikarka i prezenterka, znana z popularnego programu Nasz Nowy Dom, jest bardzo związana z najbliższymi. Ma doskonały kontakt ze swoim rodzeństwem i dziećmi.

Święta spędzili razem w domu w Hiszpanii, który należy do jej syna Macieja i jego żony Joanny. Katarzyna Dowbor jest doskonałym przykładem na to, jak ważne są rodzinne więzi, zwłaszcza w trudnych sytuacjach.

Opieka nad starszymi członkami rodziny wymaga czasu i poświęcenia. Wymaga to od nas rezygnacji z części naszego prywatnego życia, ale jest to czas, który warto poświęcić dla naszych najbliższych.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor pokazała, jak ważne jest, aby pomagać i wspierać swoją rodzinę, zwłaszcza wtedy, gdy są w potrzebie. Dzięki temu możemy zbudować silne więzi i zyskać wspaniałych ludzi w swoim życiu.

Postawa Kasi Dowbor pokazuje, jak ważne są wartości rodzinne, które przekazujemy swoim dzieciom. Dzięki nim możemy stworzyć społeczeństwo, które dba o swoich starszych członków i jest wrażliwe na potrzeby innych. Zachęcamy do dzielenia się swoimi historiami i inspiracjami na temat opieki nad seniorami, aby zbudować społeczeństwo pełne zrozumienia i empatii dla innych.

Pisaliśmy również o: Marta Kaczyńska oddała hołd rodzicom. Od tamtych wydarzeń minęło już 13 lat

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz nie jest katolikiem. Jego córka wyznała prawdę. "Żyjemy w pełnej harmonii"

Przypominamy o: Tajemnicza postać w cieniu Jana Pawła II. Kim był jego brat Edmund Wojtyła