Pani Dowbor zdecydowała, że jej matka będzie mieszkać z nią i jej rodziną. Chociaż mama dziennikarki jest bardzo samodzielna i w przeszłości nie potrzebowała pomocy innych, teraz, z uwagi na problemy z poruszaniem się, jej córka postanowiła zrobić wszystko, aby pomóc jej w codziennym życiu.

Niedawno Kasia Dowbor wraz z rodziną wyjechała z mamy na urodziny do Hiszpanii. Tam zorganizowali oni dla niej niespodziankę i urządzili urodziny w pięknej restauracji nad morzem. Była to bardzo wzruszająca chwila dla całej rodziny, a mama była bardzo szczęśliwa z prezentu.

Dziennikarka i prezenterka, znana z popularnego programu Nasz Nowy Dom, jest bardzo związana z najbliższymi. Ma doskonały kontakt ze swoim rodzeństwem i dziećmi.

Święta spędzili razem w domu w Hiszpanii, który należy do jej syna Macieja i jego żony Joanny. Katarzyna Dowbor jest doskonałym przykładem na to, jak ważne są rodzinne więzi, zwłaszcza w trudnych sytuacjach.

Opieka nad starszymi członkami rodziny wymaga czasu i poświęcenia. Wymaga to od nas rezygnacji z części naszego prywatnego życia, ale jest to czas, który warto poświęcić dla naszych najbliższych.

Popularne wiadomości teraz

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

Katarzyna Dowbor pokazała, jak ważne jest, aby pomagać i wspierać swoją rodzinę, zwłaszcza wtedy, gdy są w potrzebie. Dzięki temu możemy zbudować silne więzi i zyskać wspaniałych ludzi w swoim życiu.

Postawa Kasi Dowbor pokazuje, jak ważne są wartości rodzinne, które przekazujemy swoim dzieciom. Dzięki nim możemy stworzyć społeczeństwo, które dba o swoich starszych członków i jest wrażliwe na potrzeby innych. Zachęcamy do dzielenia się swoimi historiami i inspiracjami na temat opieki nad seniorami, aby zbudować społeczeństwo pełne zrozumienia i empatii dla innych.

Pisaliśmy również o: Marta Kaczyńska oddała hołd rodzicom. Od tamtych wydarzeń minęło już 13 lat

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz nie jest katolikiem. Jego córka wyznała prawdę. "Żyjemy w pełnej harmonii"

Przypominamy o: Tajemnicza postać w cieniu Jana Pawła II. Kim był jego brat Edmund Wojtyła