Aktor woli nie mówić o swoim poprzednim romansie, bo jak powiedział w jednym z wywiadów, stara się iść dalej przez życie bez oglądania się za siebie.

Dla przypomnienia proces rozwodowy z jego byłą żoną wciąż trwa. W wyniku tego związku urodził mu się syn, jednak aktor nie bierze czynnego udziału w jego wychowaniu.

Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (…) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – mówił dla Party.

Wybranka polskiego Romea nie lubi życia publicznego, dlatego w miarę możliwości nie pokazuje się publicznie.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko – mówił Antek w wywiadzie dla Party.

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Antek Królikowski miał też ostatnio problemy z prawem, co opisał w jednym z wywiadów.

Usłyszał zarzut kierowania samochodem osobowym pod wpływem substancji psychotropowej w postaci delta 9 tetrahydrokannabinolu – potwierdziła rzecznik Prokuratury Aleksandra Skrzyniarz.

Pisaliśmy również o: Agnieszka Włodarczyk już jest po ślubie? "Dokładnej daty nie zdradzę"

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z Dominiką. Figury jego dziewczyny zazdrościłaby nawet Kasia Cichopek

Przypominamy o: Jarosław Bieniuk pokazał Jasia. Jak wygląda najmłodszy syn Anny Przybylskiej? "Wykapany tata, piękny chłopiec"