Katarzyna Warnke wyjaśniła, co się dzieje i do czego może to doprowadzić.

Aktorzy od ponad 6 lat tworzą prawdziwą parę, podziwianą przez wszystkich w polskim show-biznesie.

W wywiadzie z 2016 roku aktorka powiedziała, że silne małżeństwo powinno wzmocnić ich karierę aktorską.

„Na pewno ślub wniósł bardzo dużo wzajemnego wsparcia. Podjęliśmy decyzję, że jesteśmy teamem. Strzelamy do jednej bramki i pracujemy w zespole”.

Katarzynie Warnke i Piotrowi Stramowskiemu udało się dokonać niemożliwego: przy znacznej różnicy wieku stworzyli silną więź i stali się silną parą w życiu prywatnym. Oto co na ten temat powiedziała kiedyś Katarzyna Warnke:

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

"Tak się ułożyło moje życie, że weszłam w to totalnie świadomie i totalnie świadomie weszliśmy z Piotrkiem w taką rolę „power couple” i świetnie się bawiliśmy". 

Kiedy w 2019 roku na świat przyszła ich córka Helena, wszyscy z radością gratulowali parze rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Jednak od tego czasu dało się zauważyć, że powoli się rozchodzą. Ostatecznie rozwiedli się.

"Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie".

Dziś aktorzy wystąpili we wspólnym filmie, komedii romantycznej Cały ten seks. Oto co na ten temat miała do powiedzenia Katarzyna Warnke, podkreślając jednocześnie, że to tylko robocze momenty, a nie zapowiedź ponownego spotkania.

"Na plakacie jest Piotr Stramowski. Ma inne sprawy z inną osobą, ale przecinamy się, i on jest dla mnie w sumie najważniejszą postacią, choć niewiele ze sobą gramy.  Jestem w trupa zakochana w nim... znowu..."

Pisaliśmy również o: Agnieszka Włodarczyk już jest po ślubie? "Dokładnej daty nie zdradzę"

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z Dominiką. Figury jego dziewczyny zazdrościłaby nawet Kasia Cichopek

Przypominamy o: Jarosław Bieniuk pokazał Jasia. Jak wygląda najmłodszy syn Anny Przybylskiej? "Wykapany tata, piękny chłopiec"