Posiadaczka największych kości policzkowych na świecie, ukraińska blogerka Anastasia Pokreshchuk wielokrotnie trafiała pod nóż chirurga plastycznego.

Jej zwolennicy zastanawiają się, jak Nastia wyglądała przed wszystkimi swoimi licznymi operacjami plastycznymi.

Blogerka nie ukrywa tego i pokazuje odpowiednie archiwalne zdjęcia. Pokreshchuk zamieściła więc na Instagramie kolejne zdjęcie, które zostało wykonane przed operacjami plastycznymi.

Na fotografii Anastazja jest po prostu nie do poznania. Blogerka nie miała dużych kości policzkowych, operacji warg, rhinoplastyki, liposukcji i wielu innych. Również gwiazda internetu nie wyglądała tak promiennie.

Makijaż Pokreshchuk był powściągliwy, a jej włosy były brązowe, a nie różowe.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

W komentarzach opinie subskrybentów Nastii były podzielone. Jedni są przekonani, że przed operacjami plastycznymi była znacznie ładniejsza, a inni wręcz przeciwnie.

Zdecydowanie po jestem za zmianami w wyglądzie, żyje się tylko raz!

Ten po jest naprawdę brzydki! Kto się z tym nie zgadza? Ona się po prostu zepsuła, nie widzę piękna w jej twarzy, może jest wspaniałą osobą!

Była bardzo ładna, ale stała się urocza i zgrabna!

Kilka kilogramów wypełniaczy i implantów za dużo!

Pisaliśmy również o: Czy Jan Paweł II rzeczywiście był świętym? Papież Franciszek opowiedział o nim całą prawdę

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z Dominiką. Figury jego dziewczyny zazdrościłaby nawet Kasia Cichopek

Przypominamy o: Ida Nowakowska dzieli się radosną nowiną. Już nie musi tego ukrywać. "Nie mogłam się doczekać"