Prezenterka telewizyjna została zwolniona w przeddzień swojego 40-lecia pracy w telewizji.

Decyzję o zastąpieniu prezenterki podjął Edward Miszczaka, co wprawiło w osłupienie wszystkich widzów i samą prezenterkę, która od około 10 lat pojawiała się w programie Nasz Nowy Dom.

Nie sposób zliczyć liczby rodzin, którym ta kobieta pomogła zapewniając nie tylko nowe warunki bytowe, ale także ciepło i ludzką opiekę. Te cechy w Katarzynie docenili widzowie.

Rodzina ruszyła wspierać swoją najdroższą osobę.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Mamo, pamiętam, jak zawsze mówiłaś: „Psy szczekają, a karawana jedzie dalej”. Kochamy! Przytulamy! Działamy! – napisała Joanna Koroniewska.

Maciej Dowbor również nie powstrzymał emocji i napisał bardzo ciepłe słowa do swojej mamy:

Mamo! Jesteśmy z Tobą.❤️ Wykonałaś kawał dobrej roboty… Myśle, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! Na szczęście Ty wciąż jesteś młoda i perspektywiczna, więc nie mam wątpliwości, że jeszcze wiele nam pokażesz!

Po stronie Dowbor stanęli koledzy i koleżanki z pracy.

Mogę tylko bardzo serdecznie podziękować Katarzynie Dowbor za dziesięć lat znakomitej współpracy. To było dla mnie wiele wspaniałych momentów, wiele ciekawych rozmów, wiele wyremontowanych domów – przekazała w rozmowie WP.

Nina Terentiew dołączyła do tych, którzy nie pozostali obojętni na to, co stało się z Katarzyną Dowbor.

Życzę Katarzynie Dowbor wszystkiego, co najlepsze. Trzymam kciuki za to, by odejście z „Nasz nowy dom” okazało się dla niej świetnym początkiem czegoś nowego. Nie chcę wróżyć z fusów, ale wydaje mi się, że rynek telewizyjny szybko się o nią upomni. Takie osoby jak Katarzyna zawsze sobie poradzą – stwierdziła z pewnością w rozmowie z Plotkiem.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel niedawno mówił o swojej byłej żonie. Katarzyna Cichopek traci cierpliwość

Może zainteresuje Cię to: Co dalej dla Michała Wiśniewskiego po utracie domu? Czy muzyk pozostanie na ulicy

Przypominamy o: Nie ma już z nami aktora "Złotopolskich" i "Czterech pancernych". Miejsce jego spoczynku wygląda niezwykle