Sceptycy nie dawali im szans na długie życie rodzinne, ale para udowodniła, że miłość przy znacznej różnicy wieku jest możliwa.

Andrzej Sołtysik i jego wybranka Patrycja przez długi czas byli w separacji ze względu na jego pracę dziennikarską, ale nie przeszkodziło im to w urodzeniu i wychowaniu syna.

Dojrzewam do myśli, że jestem mamą jednego wspaniałego syna i być może to jest moja droga. Nie chcę, żeby przez ten czas starania, który jest bardzo absorbujący, zabierać czas Stasiowi z jego dzieciństwa – powiedziała w cyklu „Intymne rozmowy”.

Z okazji rocznicy ślubu Patrycja zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z gratulacjami.

Dzisiaj nasza 8 rocznica ślubu We wrześniu minie 12 lat wspólnej czasem pokrętnej, wyboistej ale pięknej drogi. Wierzę, że przed nami jeszcze wiele magicznych i szczęśliwych chwil!

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Andrzej Sołtysik i jego żona marzą o drugim dziecku, ale to nie takie proste. Patrycja zdradziła kiedyś, jakie uczucia ją przytłaczają.

Ściana rośnie z każdym „odpuście to wtedy się uda”, z każdą koleżanką bezproblemowo zachodzącą w ciążę i choć jest ci miło, gdy trzymasz czyjegoś maluszka i słyszysz „pasuje ci”, to wtedy też… ściana rośnie, a ty czujesz, że staje się przeszkodą nie do pokonania. Choć czujesz, że zrobiłabyś wszystko i przecież wszystko robisz, to okazuje się, że i to nie wystarcza. Najchętniej nikomu byś nie mówiła o tym co czujesz, co przeżywasz… ale pod tą cholerną ścianą oprócz przeszkód rosną emocje i w pewnym momencie masz ochotę wykrzyczeć całemu światu jakie to niesprawiedliwe, jakie trudne i jak ci źle. Wcale nie chcesz wsparcia, chcesz spokoju. Tak, spokoju.

Prezenterka telewizyjna wypowiedziała się również na temat tego, czy mają szansę na drugie dziecko.

[quote author=""]Jest, mówiąc wprost, za stary. To nie jest kwestia naszego uprzedzenia, że nie chcielibyśmy

Pisaliśmy również o: Głośna sprawa w Polsacie. Kasia Skrzynecka wypowiada się na temat zwolnienia i przeszłości Katarzyny Dowbor

Może zainteresuje Cię to: Czy to koniec ery Dowborów w Polsacie? Fani zaniepokojeni po ostatnich doniesieniach o Macieju Dowborze

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu