Lekarze robili co mogli i walczyli o jego życie przez około miesiąc.

Straszne wydarzenie i życie małego polskiego chłopca, który przez lata cierpiał z powodu ojca i matki tyranki, stało się znane dopiero po tym, jak w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala.

Dziś aktorka opiekuje się 8-letnim synem Janem, o którego przyszłość bardzo się martwi, bo świat jest pełen nienawiści.

Mój Jaś ma też 8 lat... To jeszcze wciąż mały, bezbronny chłopiec! Chrońmy swoje dzieci i cudze, jeśli trzeba! Reagujmy! Kamil dwa razy uciekał z domu! Nie bez powodu! Teraz jest już za późno. Nie dla przemocy i obojętności!!! - napisała Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska w swoim koszmarze nie mogła sobie wyobrazić, co będzie czuło dziecko w takim przypadku. ból fizyczny i psychiczny, przez który czasami przechodzą dzieci znajdujące się pod opieką rodzin dysfunkcyjnych.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Pisaliśmy również o: Głośna sprawa w Polsacie. Kasia Skrzynecka wypowiada się na temat zwolnienia i przeszłości Katarzyny Dowbor

Może zainteresuje Cię to: Czy to koniec ery Dowborów w Polsacie? Fani zaniepokojeni po ostatnich doniesieniach o Macieju Dowborze

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu