Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są małżeństwem od prawie trzynastu lat. Słynny skoczek narciarski i jego piękna żona unikają jednak mediów i niechętnie udzielają wywiadów na temat swojego życia prywatnego. Być może dlatego wokół ich małżeństwa pojawiło się wiele plotek i spekulacji. Niespodziewanie sportowiec postanowił ujawnić prawdę o swoim małżeństwie.

Kamil i Ewa poznali się w 2006 roku w Planicy, gdzie robiła zdjęcia narciarzom. Kamil od razu wpadł jej w oko. "Masz bardzo komercyjną twarz" - powiedziała piękna blondynka do sportowca.

10 sierpnia 2010 roku wzięli ślub w Sanktuarium Ojców Paulinów w Zakopanem. Para nie doczekała się jeszcze dzieci.

Teściowie czekają na wnuka

Rodzice Ewy wywołali spore poruszenie, gdy zasugerowali, że czekają na kolejnego wnuka.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

"Na razie mamy jednego wnuka dzięki naszej najstarszej córce Ani. Chłopiec ma cztery i pół roku, uwielbiamy się nim zajmować. Czekamy z żoną na więcej wnuków, bo kochamy dzieci" - powiedział w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" ojciec Kamila.

Dla Ewy mają jednak miękkie serce. Gdy kiedyś na wielkiej gali odebrała nagrodę dla męża, rodzice Kamila z podziwem oglądali ją w telewizji.

"Byliśmy dumni z naszej synowej i gratulowaliśmy jej osiągnięć" - powiedział pan Bronisław.

Ewa Stoch potwierdza smutne plotki

Sama Ewa przyznała w Onecie, że ona i Kamil mają mało czasu dla siebie, bo dużo pracują.

"Ja jestem pracoholikiem. W moim przypadku praca jest mocno związana z codziennością. Z Kamilem śmiejemy się, że on pracuje dla mnie, a ja dla niego. Czasem trudno zauważyć, gdzie kończy się nasze życie prywatne, a zaczyna zawodowe", powiedziała szczerze Ewa.

Sąsiedzi Stocha byli zachwyceni

Para wybudowała dom w Zębie. Sąsiedzi byli zachwyceni, że obok mieszka tak znany sportowiec. Kiedy budowa miała się rozpocząć, podarowali Kamilowi nawet kamień węgielny i "sosręb" - główną belkę podtrzymującą dach.

Lokalne gazety zachwycały się ich małżeństwem, twierdząc, że Stochów łączy wyjątkowa więź.

Kamil Stoch o swoim małżeństwie

Teraz Kamil Stoch udzielił wywiadu "Super Expressowi", w którym wyjawił prawdę o swoim małżeństwie i żonie Ewie:

"Rodzina to fundament, który daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji w życiu. Niezależnie od tego, co dzieje się w naszej pracy zawodowej, czujemy się kochani i wiemy, że mamy do kogo wracać. Mamy kogoś, kto tę miłość odwzajemnia" - powiedział w rozmowie z Hubertem Biskupskim, kładąc kres spekulacjom, że między nim a żoną nie dzieje się najlepiej.

Pisaliśmy również o: Antoni K. oskarżony o zaległości alimentacyjne na kilkadziesiąt tysięcy złotych! Co mówi na swoją obronę

Może zainteresuje Cię to: Niepokojące wieści dla fanów "M jak miłość". Marcin Mroczek odchodzi z serialu. Co stanie się z Katarzyną Cichopek

Przypominamy o: Basia Kurdej-Szatan pokazuje swoje luksusowe "kąciki" w domu. Сo jest jej ulubionym miejscem