Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17 maja o godzinie 14:00 w domu pogrzebowym w Katowicach-Janowie, zgodnie z informacją podaną przez Teatr Nowy w Zabrzu.

Prywatnie Wincenty był ojcem znanego aktora Andrzej Grabarczyka. Pochówek aktora nastąpi na cmentarzu w Legionowie.

Rodzina zwraca się z prośbą o przybywanie na ceremonię pogrzebową bez kwiatów i wiązanek.

Informacja na stronie teatru wskazuje również, że pogrzeb odbędzie się w Legionowie w późniejszym terminie.

Zbigniew Stryj, aktor znany z serialu "Na Wspólnej" oraz dyrektor Teatru Nowego, poruszył się wzruszającymi słowami na temat zmarłego aktora i dyrektora Teatru Nowego. Placówka zdecydowała się umieścić specjalne wideo, oddając hołd Wincentemu Grabarczykowi.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Stryj, wyraźnie poruszony, powiedział:

"Patrz na nas tam z góry przychylnym okiem, trzymaj kciuki za premiery w twoim teatrze i czasami szepnij jakąś dobrą radę. Żegnaj kochany Mistrzu, do zobaczenia."

Warto przypomnieć, że na cmentarzu w Legionowie spoczywa również Agnieszka Kotulanka, która przez wiele lat wcielała się w postać Krystyny Lubicz w serialu "Klan". To miejsce jest nie tylko miejscem spoczynku dla wybitnych artystów, ale także miejscem, które niesie ze sobą wiele wspomnień dla miłośników polskiej telewizji.

Śmierć Wincentego Grabarczyka to ogromna strata dla polskiego świata aktorskiego. Jego talent, profesjonalizm i wyjątkowa charyzma zostaną na zawsze zapamiętane.

Przyjaciele, rodzina i fani aktora składają kondolencje i dzielą się swoimi wspomnieniami na temat jego niezwykłego wkładu w polską sztukę. Jego dziedzictwo będzie nadal żywe w sercach wszystkich, którzy go znali i kochali.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel dumny z córki, która zrobi wrażenie na swojej komunii. Jak wyglądała próba w kościele

Może zainteresuje Cię to: Anna Mucha pozbawiona telefonu! Skandaliczne zdjęcia w rękach złodzieja. Pierwsze już opublikowane

Przypominamy o: Maciej Stuhr zmartwił widownię wyznając, że jego ojciec przebywa na OIOM-ie. Reakcja fanów aktora jest pełna współczucia i wsparcia