Pomimo młodego wieku, artystka udanie równoważy karierę muzyczną z obowiązkami szkolnymi. Jednak najnowsze doniesienia wskazują na to, że grozi jej zawieszenie kariery, a wszystko z powodu edukacji.

Viki Gabor rozpoczęła swoją muzyczną przygodę jako uczestniczka drugiej edycji programu "The Voice Kids". Choć zajęła drugie miejsce, zdobyła ogromną popularność i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w showbiznesie.

Jej prawdziwy przełom nastąpił w 2019 roku, gdy wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci, stając się drugą Polką w historii, która osiągnęła ten sukces. Od tamtej pory Viki nagrywa albumy, daje koncerty i posiada wierną bazę fanów.

Niestety, jej obiecująca kariera jest teraz zagrożona przez kwestie związane z edukacją. W ramach serialu dokumentalnego, który jest emitowany na TVP VOD, Viki Gabor otworzyła się na temat swojego życia, a także poruszyła temat szkoły.

Młoda gwiazda podkreśliła, że nauka ma dla niej ogromne znaczenie. Jednak ze względu na natłok obowiązków związanych z pracą zawodową, zmuszona była wybrać indywidualną formę nauczania.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Nad nauką Viki czuwa jej mama, która dba o to, aby artystka nie miała zaległości w szkole. Teraz przed nią stoi egzamin ósmoklasisty, do którego będzie musiała przygotować się głównie samodzielnie.

W przypadku niskiej średniej ocen, jej przyszłość muzyczna może być zagrożona. Według informacji pochodzących z Pudelka, jeśli średnia ocen spadnie poniżej 4.0, Viki będzie zmuszona na jakiś czas zrezygnować z kariery i skupić się na nauce.

Czy Viki Gabor zdecyduje się zawiesić swoją obiecującą karierę muzyczną dla osiągnięcia sukcesu w edukacji?

Czy uda jej się pogodzić te dwie sfer w swoim życiu? Tylko czas pokaże, jakie wyzwania stoją przed tą utalentowaną młodą artystką. Jedno jest pewne - jej determinacja i poświęcenie na pewno będą miały wpływ na przyszłość jej kariery i osobistego rozwoju.

Ja się cały czas uczę, więc muszę jeszcze parę rzeczy dopiąć, ale będzie dobrze. Nie nastawiam się na najlepsze, żeby się nie stresować. Będzie, co będzie - cytuje wokalistkę Pudelek.

Pisaliśmy również o: Sekret najmłodszej matki na świecie wciąż skrywany! 90-letnia kobieta nie zdradza tajemnicy

Może zainteresuje Cię to: Wielka strata dla Justyny Kowalczyk. Wzruszające wspomnienie męża na archiwalnym zdjęciu

Przypominamy o: Dramatyczny moment. Trzyletni chłopiec spacerował po parapecie na wysokości drugiego piętra