Pomimo młodego wieku, artystka udanie równoważy karierę muzyczną z obowiązkami szkolnymi. Jednak najnowsze doniesienia wskazują na to, że grozi jej zawieszenie kariery, a wszystko z powodu edukacji.

Viki Gabor rozpoczęła swoją muzyczną przygodę jako uczestniczka drugiej edycji programu "The Voice Kids". Choć zajęła drugie miejsce, zdobyła ogromną popularność i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w showbiznesie.

Jej prawdziwy przełom nastąpił w 2019 roku, gdy wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci, stając się drugą Polką w historii, która osiągnęła ten sukces. Od tamtej pory Viki nagrywa albumy, daje koncerty i posiada wierną bazę fanów.

Niestety, jej obiecująca kariera jest teraz zagrożona przez kwestie związane z edukacją. W ramach serialu dokumentalnego, który jest emitowany na TVP VOD, Viki Gabor otworzyła się na temat swojego życia, a także poruszyła temat szkoły.

Młoda gwiazda podkreśliła, że nauka ma dla niej ogromne znaczenie. Jednak ze względu na natłok obowiązków związanych z pracą zawodową, zmuszona była wybrać indywidualną formę nauczania.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

Nad nauką Viki czuwa jej mama, która dba o to, aby artystka nie miała zaległości w szkole. Teraz przed nią stoi egzamin ósmoklasisty, do którego będzie musiała przygotować się głównie samodzielnie.

W przypadku niskiej średniej ocen, jej przyszłość muzyczna może być zagrożona. Według informacji pochodzących z Pudelka, jeśli średnia ocen spadnie poniżej 4.0, Viki będzie zmuszona na jakiś czas zrezygnować z kariery i skupić się na nauce.

Czy Viki Gabor zdecyduje się zawiesić swoją obiecującą karierę muzyczną dla osiągnięcia sukcesu w edukacji?

Czy uda jej się pogodzić te dwie sfer w swoim życiu? Tylko czas pokaże, jakie wyzwania stoją przed tą utalentowaną młodą artystką. Jedno jest pewne - jej determinacja i poświęcenie na pewno będą miały wpływ na przyszłość jej kariery i osobistego rozwoju.

Ja się cały czas uczę, więc muszę jeszcze parę rzeczy dopiąć, ale będzie dobrze. Nie nastawiam się na najlepsze, żeby się nie stresować. Będzie, co będzie - cytuje wokalistkę Pudelek.

Pisaliśmy również o: Sekret najmłodszej matki na świecie wciąż skrywany! 90-letnia kobieta nie zdradza tajemnicy

Może zainteresuje Cię to: Wielka strata dla Justyny Kowalczyk. Wzruszające wspomnienie męża na archiwalnym zdjęciu

Przypominamy o: Dramatyczny moment. Trzyletni chłopiec spacerował po parapecie na wysokości drugiego piętra