Kacper Tekieli, instruktor wspinaczki sportowej, zginął tragicznie podczas wspinaczki w szwajcarskich górach.

W mediach społecznościowych Justyna podzieliła się archiwalnym zdjęciem, ukazującym ich razem.

Informacja o śmierci męża Justyny Kowalczyk wstrząsnęła całym krajem. Kacper, 38-letni pasjonat wspinaczki, zginął w wyniku lawiny podczas swoich podbojów alpejskich. Jego umiejętności były niezaprzeczalne, zdobywając czterotysięczniki w Alpach.

Jeszcze niedawno dzielił się swoimi osiągnięciami na portalach społecznościowych, a teraz nagle zniknął, pozostawiając w smutku żonę.

Justyna Kowalczyk, zdobywczyni medali olimpijskich, w odpowiedzi na artykuły poświęcone tragedii, postanowiła zamieścić krótki wpis na Facebooku.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Był najcudowniejszy. He was the most beautiful Person in the world – brzmiała jego treść.

Zdecydowała się jednak zablokować możliwość komentowania, pragnąc zachować prywatność i intymność w tym trudnym dla niej czasie.

Późnym wieczorem Justyna, głęboko pogrążona w żałobie, opublikowała kolejny wpis na Instagramie. Towarzyszył mu archiwalny obrazek przedstawiający ją i jej męża. Przy zdjęciu umieściła poruszające słowa, które wyrażają jej nieopisane uczucia i tęsknotę.

Był moim wszystkim.

Mimo zablokowania możliwości dodawania komentarzy, wiemy, że wszyscy Polacy, bez wyjątku, łączą się z Justyną w tym trudnym czasie. Wsparcie i słowa otuchy płyną od osób publicznych, takich jak Joanna Racewicz, która również przekazała kondolencje sportowej mistrzyni.

Justynko, tak bardzo, bardzo mi przykro. Tak mocno chciałabym przytulić Ciebie, małego Hugo (syna Justyny Kowalczyk, red). Dokładnie tak małego, jak mój Igor wtedy. Ciemna, długa dolina przed Wami. Daleka droga. Zimno, gdy wszyscy znikną. Bo tak jest. Ludzie odchodzą do swoich przestrzeni. Chciałabym pocieszyć, dać dobre słowo. Nie umiem. J. – napisała do niej.

W tych smutnych chwilach życzmy Justynie Kowalczyk siły i odnalezienia wewnętrznego spokoju w obliczu tej niewyobrażalnej straty.

Pisaliśmy również o: Sekret najmłodszej matki na świecie wciąż skrywany! 90-letnia kobieta nie zdradza tajemnicy

Może zainteresuje Cię to: Conan Kaźmierski i jego dziewczyna. Czy doszło do rozstania. "Każdy niech zostaje przy swoim"

Przypominamy o: Uroczy uśmiech syna Michała Wiśniewskiego przy nowym członku rodziny. Już znamy przyszłego śpiewaka