Jednocześnie w ramach swojego show dokumentuje budowę nowego domu. Wyznał jednak, że sprawy finansowe nie są do końca bezpieczne i wszystko może się jeszcze posypać.

Michał Wiśniewski, zgodnie z nazwą swojego zespołu ("Ich Troje" oznacza "nasza trójka"), robi wszystko, aby poradzić sobie z trudną rzeczywistością finansową.

Jego najnowszym dzieckiem jest syn Noël Cloé, który dołączył do pozostałych dzieci. Wkrótce zobaczymy Michała na Polsat SuperHit Festiwal, a także możemy go spotkać w jego internetowym programie "Jestem jaki jestem 3 czyli Wiśnia buduje".

Program pokazuje zmagania Michała z budową nowego domu. W niedawnym wywiadzie dla jednego z portali plotkarskich artysta poruszył ten temat.

[quote author=""]"[...] Nie ma gwarancji, że skończymy budowę tego domu. Może nastąpić zwrot akcji, ponieważ domu nie buduje się za darmo. Na początku wszyscy pisali, że mamy sponsorów na ten dom. Nie mamy sponsorów. Bardzo ciężko na to pracuję. Uwolniłem się od długów, atmosfera trochę się rozluźniła, więc zacząłem pracować ze zdwojoną siłą. Ale wiesz, nie jestem modny, więc muszę bardzo ciężko pracować

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

Wcześniej Wiśniewski otwarcie przyznawał, że boryka się z poważnymi trudnościami. Miał spore długi, zmagał się z hazardem i alkoholizmem. Był to mroczny okres w jego życiu, z którego na szczęście wyszedł zwycięsko.

Pisaliśmy również o: Dramatyczna walka polskiego artysty o życie. Żona bezsilna w obliczu choroby

Może zainteresuje Cię to: Urocze chwile na Instagramie żony Michała Wiśniewskiego: Falco pokazuje, jak przyjął małego Noela Cloe

Przypominamy o: Radosne obchody urodzin sześcioraczków z Tylmanowej. Zosia, Kaja, Malwina, Nela, Filip i Tymon świętują wyjątkowy dzień