Jednak czy lider Ich Troje podejmie tę kontrowersyjną decyzję? W wywiadzie dla jednego z portali muzycznych wokalista wyjawił swoje przemyślenia na ten temat.

Michał Wiśniewski przyznał, że nagrywanie porodów stało się dla niego rodzinną tradycją, której zaczął przestrzegać wiele lat temu.

Dzięki temu ma w swojej kolekcji prywatnych nagrań wiele wyjątkowych chwil z narodzin swoich dzieci. Jednak decyzja o publikacji tak intymnego momentu nie jest łatwa i wymaga głębszych przemyśleń.

Wokalista zdaje sobie sprawę, że pokazanie porodu w sieci jest już pewnym trendem, zwłaszcza wśród zagranicznych gwiazd. Nie brakuje także polskich celebrytów, którzy podzielili się tym wyjątkowym doświadczeniem z fanami. Przykładem są Andziaks i Luce, którzy nagrali cały proces narodzin swojej córki i zdobyli tym ogromną popularność.

Dla Michała Wiśniewskiego, który przez lata był na ustach wszystkich Polaków ze względu na kontrowersje związane z jego życiem prywatnym, publikacja nagrania z porodu mogłaby być kolejnym krokiem w budowaniu swojego wizerunku. Jednak muzyk zdaje sobie sprawę, że taka decyzja wiąże się z wieloma konsekwencjami.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Ja mam nagrane wszystkie porody, ale nikt nigdy ich nie zobaczy. No nie, przecież myślę, że to bym przekroczył wszelkie dopuszczalne granice. To jest coś pomiędzy mną a mamą dziecka. Mamy oczywiście pamiątki. Tutaj też muszę powiedzieć, że przy Fabien nie mamy nagranego porodu, bo jak nacisnąłem stop, to wydawało mi się, że stop, a dopiero zacząłem nagrywać. Ale tu już opowiadałem, że to była wyjątkowa sytuacja. Tak, ale mamy piękne zdjęcie za to - zdradził Michał Wiśniewski.

Wielu fanów wyczekuje na chwilę, kiedy lider Ich Troje zdecyduje się podzielić się tym intymnym momentem. Jednak sam Michał Wiśniewski na razie nie potwierdził, czy takie nagranie trafi do sieci. Czy gwiazdor przekroczy kolejną granicę i stanie się pionierem w polskim show-biznesie?

Tymczasem pozostaje nam śledzić losy projektu "Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje" i czekać na kolejne odcinki, które być może zaskoczą nas nowymi emocjami i kontrowersjami. A co z nagraniem z porodu? Czas pokaże, czy Michał Wiśniewski podejmie tę odważną decyzję i udostępni światu niezwykły moment narodzin swojego szóstego dziecka.

Pisaliśmy również o: Tajemnice małżeństwa Torbickiej wreszcie ujawnione. Zaskakująca informacja wywołuje sensację

Może zainteresuje Cię to: Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Przypominamy o: Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje