Obecnie aktywnie działająca na TikToku, regularnie dzieli się z użytkownikami śmiesznymi filmikami.

Jednak na jednym z nich znów zaczęła narzekać na brak pieniędzy. Okazuje się, że powód jest prostszy, niż się wydaje.

Od czasu swojego występu w "Królowych życia", Dagmara Kaźmierska podbiła świat show-biznesu i zdobyła liczne grono fanów. Jej losy śledzone są z zapartym tchem przez tysiące widzów.

Po zakończeniu programu, Dagmara skupiła się na prowadzeniu swojego butiku, gdzie regularnie organizuje transmisje na żywo, które często stają się sensacją w sieci.

Celebrytka często w humorystyczny sposób radzi kobietom, jak radzić sobie w życiu i jak unikać nieodpowiednich mężczyzn. Tym razem skoncentrowała się na temacie pieniędzy, a konkretnie na ich braku.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Podczas jednej ze swoich transmisji na żywo, Dagmara Kaźmierska na swój charakterystyczny sposób zaczęła skarżyć się na brak środków finansowych. Celebrytka przyznała, że ciągle ich brakuje, ponieważ nie potrafi oszczędzać.

Ja rozp**rdalam pieniądze, u mnie nie ma tak, że ja składuję. Ja ciągle nie mam, ja ciągle jestem dziad bez pieniędzy. Mówię wam, ja co mam to rozp**rdolę. To kupię, to kupię, c**j, nie ma pieniędzy – powiedziała Dagmara.

Aktualnie Dagmara przebywa w Egipcie, gdzie cieszy się słońcem i planuje zakup drugiej łodzi, która posłuży do prowadzenia wycieczek turystycznych dla Polaków i innych gości.

Aby móc sobie pozwolić na luksusowy wypoczynek w Egipcie, Dagmara Kaźmierska musi utrzymać swój biznes w ciągłym ruchu. Niedawno celebrytka opublikowała ogłoszenie, w którym zachęca do pracy w swoim butiku.

Choć nie podała zbyt wielu szczegółów, wiadomość ta na pewno ucieszyła jej fanów, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość spotkania swojej idolki.

https://www.tiktok.com/@.paulina___/video/7217876393273642267

Pisaliśmy również o: Tajemnice małżeństwa Torbickiej wreszcie ujawnione. Zaskakująca informacja wywołuje sensację

Może zainteresuje Cię to: Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Przypominamy o: Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje