Dziś Karolina jest dorosłą kobietą, która sama podejmuje decyzje i kształtuje swoje życie. Jednak pewne rzeczy wynosi się z domu, a w przypadku rodziny Małyszów jest to wspólna pasja do podróży i odkrywania nowych miejsc.

Rodzice poświęcili wiele lat, aby wychować Karolinę na odpowiedzialną i wartościową osobę. Ich praca i starania zakończyły się sukcesem, gdyż obecnie możemy podziwiać, jak Karolina radzi sobie w dorosłym życiu.

Mimo że wyszła za mąż, nadal utrzymuje silne więzi z rodzicami. W rodzinie Małyszów podkreśla się znaczenie bliskich relacji, które są łatwiejsze do utrzymania, gdy ma się wspólne zainteresowania. Jedno z takich wspólnych zainteresowań od dawna łączy matkę i córkę. Dowodem na to są materiały, które obie publikują na swoich profilach na Instagramie.

Karolina Małysz, korzystając z pasji podróżowania, stworzyła swój własny styl życia. Regularnie wyjeżdża za granicę, odwiedza odległe zakątki świata i dzieli się tymi przeżyciami na Instagramie.

Jej profil jest pełen filmów, zdjęć i opisów, które pozwalają obserwującym poczuć się, jakby byli tam razem z nią. Czasami nawet udziela praktycznych wskazówek dotyczących podróżowania. Ta wyjątkowa pasja nie pojawiła się przypadkowo, ponieważ okazuje się, że również Izabela Małysz publikuje podobne treści w sieci.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Chociaż Izabela Małysz nie jest tak aktywna na portalach społecznościowych jak jej córka, odwiedzając jej profil, od razu można zobaczyć materiały z jej własnych podróży. Udostępnia krótkie filmy i zdjęcia z różnych eskapad, gdzie można śledzić jej przygody w Finlandii, Bangkoku czy na Malediwach. Wyraźnie widać, że Izabela, podobnie jak Karolina, preferuje egzotyczne kierunki podróży i jest otwarta na poznawanie nowych kultur i miejsc.

 

Podróże stały się dla Izabeli Małysz i Karoliny nie tylko sposobem na eksplorację świata, ale także doskonałą okazją do tworzenia niezwykłych wspomnień i wzmacniania więzi rodzinnych. Ich wspólne pasje i zainteresowania nie tylko umocniły relację między matką a córką, ale również dodatkowo pogłębiły ich wzajemne zrozumienie i podziw dla siebie nawzajem.

Pisaliśmy również o: Tajemnica finansowej zagadki Dagmary Kaźmierskiej. Dlaczego mimo życia jak królowa, nieustannie narzeka na brak pieniędzy

Może zainteresuje Cię to: Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Przypominamy o: Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje