Dziś Karolina jest dorosłą kobietą, która sama podejmuje decyzje i kształtuje swoje życie. Jednak pewne rzeczy wynosi się z domu, a w przypadku rodziny Małyszów jest to wspólna pasja do podróży i odkrywania nowych miejsc.

Rodzice poświęcili wiele lat, aby wychować Karolinę na odpowiedzialną i wartościową osobę. Ich praca i starania zakończyły się sukcesem, gdyż obecnie możemy podziwiać, jak Karolina radzi sobie w dorosłym życiu.

Mimo że wyszła za mąż, nadal utrzymuje silne więzi z rodzicami. W rodzinie Małyszów podkreśla się znaczenie bliskich relacji, które są łatwiejsze do utrzymania, gdy ma się wspólne zainteresowania. Jedno z takich wspólnych zainteresowań od dawna łączy matkę i córkę. Dowodem na to są materiały, które obie publikują na swoich profilach na Instagramie.

Karolina Małysz, korzystając z pasji podróżowania, stworzyła swój własny styl życia. Regularnie wyjeżdża za granicę, odwiedza odległe zakątki świata i dzieli się tymi przeżyciami na Instagramie.

Jej profil jest pełen filmów, zdjęć i opisów, które pozwalają obserwującym poczuć się, jakby byli tam razem z nią. Czasami nawet udziela praktycznych wskazówek dotyczących podróżowania. Ta wyjątkowa pasja nie pojawiła się przypadkowo, ponieważ okazuje się, że również Izabela Małysz publikuje podobne treści w sieci.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Chociaż Izabela Małysz nie jest tak aktywna na portalach społecznościowych jak jej córka, odwiedzając jej profil, od razu można zobaczyć materiały z jej własnych podróży. Udostępnia krótkie filmy i zdjęcia z różnych eskapad, gdzie można śledzić jej przygody w Finlandii, Bangkoku czy na Malediwach. Wyraźnie widać, że Izabela, podobnie jak Karolina, preferuje egzotyczne kierunki podróży i jest otwarta na poznawanie nowych kultur i miejsc.

 

Podróże stały się dla Izabeli Małysz i Karoliny nie tylko sposobem na eksplorację świata, ale także doskonałą okazją do tworzenia niezwykłych wspomnień i wzmacniania więzi rodzinnych. Ich wspólne pasje i zainteresowania nie tylko umocniły relację między matką a córką, ale również dodatkowo pogłębiły ich wzajemne zrozumienie i podziw dla siebie nawzajem.

Pisaliśmy również o: Tajemnica finansowej zagadki Dagmary Kaźmierskiej. Dlaczego mimo życia jak królowa, nieustannie narzeka na brak pieniędzy

Może zainteresuje Cię to: Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Przypominamy o: Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje