Tym razem celebrytka postanowiła podzielić się z nimi zdjęciami swojej mamy, Jolanty, pozującej w samym bikini. Efekt? Naprawdę gorąco!

Rubik ma rosnącą rzeszę fanów, którzy regularnie śledzą jej poczynania na mediach społecznościowych.

Ostatnio Agata postanowiła pokazać światu piękną figurę swojej mamy, która nie pozostawia nikogo obojętnym. Zdjęcia Jolanty w bikini wzbudziły ogromne zainteresowanie i natychmiastowe komplementy od fanów.

Nie da się ukryć, że figura Jolanty jest imponująca. Jej zgrabne ciało i atrakcyjny wygląd niezmiennie zachwycają.

Jednak nie tylko mama Agaty, ale i sama Rubik potrafi zaskoczyć swoimi wdziękami. Kilka dni temu Agata opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym razem z córkami.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Mimo że trzy panie delektują się lodami na zdjęciu, to uwagę fanów skupia przede wszystkim Agata. Jej niesamowita figura i młodzieńczy wygląd sprawiają, że wygląda raczej jak siostra swoich córek, a nie ich mama.

Internauci nie szczędzą komplementów dla Rubik i jej mamy. Podkreślają podobieństwo między nimi oraz podziwiają ich styl i pewność siebie. Wielu z fanów zastanawia się, jak udało się im zachować tak zjawiskowe figury i młodzieńczy wygląd.

Agata Rubik udowadnia, że wiek to tylko liczba, a zadbana figura i pewność siebie są niezależne od lat. Jej mama, Jolanta, stanowi doskonałe potwierdzenie tego. Obie panie inspirują swoimi pozytywnymi przekazami na temat akceptacji siebie i dbania o swoje ciało.

Trzeba przyznać, że Agata Rubik i jej mama to nie tylko piękne kobiety, ale również inspirujące ikony stylu i pozytywnego podejścia do życia. Ich gorące zdjęcia w bikini na Instagramie nie tylko wprawiają w osłupienie, ale także dodają odwagi i motywacji do podążania za swoimi marzeniami.

Wygląda Pani jak starsza siostra. Trzy siostry. Dziewczyny wyglądacie o niebo lepiej niż te lody – skomentowali zaniemówieni internauci.

Obserwując ich przykład, warto pamiętać, że każdy z nas może czuć się pewnie i atrakcyjnie niezależnie od wieku czy wyglądu. Kluczem do sukcesu jest akceptacja siebie, dbanie o swoje ciało i pozytywne podejście do życia.

Pisaliśmy również o: Marta Kubacka ostro żartuje na temat Dawida. Pozytywna atmosfera w domu Kubackich

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"