Żona Michała Wiśniewskiego nie omieszkała zaskoczyć swoją odpowiedzią, odkrywając kulisy wyboru tak oryginalnego zestawu imion dla swojego synka.

Pola, która aktywnie udostępnia swoje życie w mediach społecznościowych, postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące imienia swojego najmłodszego dziecka. Fanka podkreśliła, że Pola często dzieli się faktami i kadrami z życia, dlatego zainteresowała się znaczeniem imion Noëla i Cloé.

Imię Noël oznacza Święta Bożego Narodzenia lub "urodzony w Boże Narodzenie" lub po prostu "narodzony”. Z kolei imię Julia oznacza różę, piękny kwiat, kobietę z rodu Julii. Imię Adam wywodzi się od hebrajskiego słowa oznaczającego „czerwony” lub od słowa o znaczeniu „ziemia, rola”. W Biblii słowo "Adam” używane jest w znaczeniu "człowiek” - napisała w odpowiedzi na komentarz Pola Wiśniewska.

Odpowiadając na pytanie, Pola Wiśniewska ujawniła, że imię Noël zostało wybrane ze względu na jego symboliczne znaczenie. Oznacza ono "Boże Narodzenie" i nawiązuje do tego wyjątkowego czasu pełnego radości i miłości. Natomiast imię Cloé, choć nie jest tak powszechne, jest związane z greckim słowem oznaczającym "zielony pąk".

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

- Nic mi do tego, jakie imię daliście waszemu synowi. Jednakże zastanawia mnie fakt, czy wiecie, że Noël to z języka francuskiego święta Bożego Narodzenia. Trochę zaskakujące »imię« pani Polo, proszę mnie nie zjeść za ten komentarz! Najzwyczajniej w świecie nie rozumiem, skąd taki pomysł. A skoro dzielicie się tym publicznie, to wiadome… - czytamy w komentarzu.

Pola podkreśliła, że zielony kolor symbolizuje nowe życie, świeżość i rozwój, co doskonale pasuje do ich małego skarbu.

Wybór nietypowego zestawu imion dla syna Poli i Michała Wiśniewskiego jest z pewnością zaskakujący dla niektórych, jednak para postanowiła nadać swojemu dziecku wyjątkowe i pełne symboliki imiona. Pola z dumą dzieli się tym wyborem, pokazując, że rodzice mają swobodę w nadawaniu imion swoim dzieciom, a każde imię może mieć swoje głębokie znaczenie.

Warto podkreślić, że dla Poli Wiśniewskiej ważne jest, aby jej dzieci rosły w atmosferze miłości i pełni radości, a wybór tak nietypowych imion jest jednym ze sposobów, w jaki chce im przekazać wartości i symbolikę związane z Bożym Narodzeniem i nowym życiem.

Historia wyboru imion Noëla Cloé przez Polę Wiśniewską pokazuje, że każde imię może być pełne znaczenia i osobistych przekonań rodziców. Decyzja para jest dowodem na ich kreatywność i chęć wyrażenia swojego indywidualnego stylu rodzicielstwa.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor żegna bardzo bliskiego przyjaciela. "Tak bardzo będzie nam Ciebie brakowało"

Może zainteresuje Cię to: Justyna Kowalczyk w głębokiej żałobie. Wzruszający gest dla synka, zgodnie z wolą męża

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem