Jej mąż, Kacper Tekieli, zginął w wypadku podczas wspinaczki w Szwajcarii. Jednak w duchu determinacji i miłości do swojego malutkiego synka, Justyna postanowiła zrealizować ostatnią wolę męża.

Pogrzeb Kacpra odbył się 30 maja w Gdańsku, gdzie spoczął obok swojej rodziny na Cmentarzu Oliwskim.

Wzruszająca mowa Justyny, wygłoszona podczas ceremonii, dotarła do serc wielu ludzi, gdyż opowiadała o jej zobowiązaniu do czerpania pełni życia wraz z synem Hugonem.

W niedzielny poranek, Justyna podzieliła się na swoim Instagramie nowym zdjęciem.

Fotografia została wykonana w górach, a co najbardziej rzuca się w oczy, to uśmiech na twarzy sportowczyni. Justyna wyjaśniła, że ten gest specjalnie przeznaczony jest dla jej synka, który nie powinien widzieć swojej mamy jedynie smutnej.

Popularne wiadomości teraz

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Tym samym, Justyna nie tylko stara się znaleźć siłę i radość w trudnym okresie żałoby, ale również spełnia ostatnie życzenie swojego męża. Kacper pragnął, aby jego bliscy czerpali z życia pełnymi garściami, niezależnie od przeciwności losu.

To nowe zdjęcie jest inspirującym dowodem na siłę i determinację Justyny Kowalczyk. Jej postawa wzmacnia zarówno osoby, które doświadczyły podobnych strat, jak i wszystkich tych, którzy obserwują jej historię z szacunkiem i podziwem.

For Hugo – napisała w opisie nowego ujęcia, czym po raz kolejny zaimponowała kibicom.

Choć żałoba wciąż jest obecna, Justyna udowadnia, że miłość do jej synka jest motorem, który napędza ją do dalszego działania. Jej uśmiech na nowym zdjęciu jest symbolem nadziei i odwagi w obliczu tragedii.

Wielu ludzi na całym świecie wysyła Justynie pozytywne myśli i wsparcie w tym trudnym czasie. Jej postawa stanowi inspirację dla wszystkich, abyśmy potrafili odnaleźć siłę i uśmiech w najcięższych chwilach życia.

Justyna Kowalczyk jest nie tylko wspaniałą sportsmenką, ale również wzorem odwagi i pozytywnego podejścia do życia.

Życzymy Justynie Kowalczyk wszelkiego dobra i siły w tym trudnym okresie. Niech jej uśmiech i determinacja będą przewodnikiem dla wszystkich, którzy walczą z żałobą i przeciwnościami losu.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor żegna bardzo bliskiego przyjaciela. "Tak bardzo będzie nam Ciebie brakowało"

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem