Pokazała światu, jaki piękny prezent sprawiła swojej ukochanej mamie, udostępniając zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Dagmara udowadnia, że troska i miłość dla rodziny są dla niej priorytetem.

Po burzliwej przeszłości, która wiązała się z kontrowersjami i kłopotami z prawem, Dagmara postanowiła zmienić swoje życie i skoncentrować się na budowaniu lepszej przyszłości.

Po opuszczeniu więzienia, celebrytka zdecydowała się na uczciwą pracę i założyła swój własny butik. Ponadto, rozwinęła swoje biznesy w Egipcie i aktywnie angażuje się w działania na platformach społecznościowych.

Jednak to rodzina odgrywa najważniejszą rolę w życiu Dagmary. Jej jedyny syn, Conan, jest dla niej największym skarbem i centrum jej uwagi. Teraz Dagmara postanowiła docenić również swoją mamę, Romę, sprawiając jej niezwykły prezent w postaci pięknych storczyków.

Wsadzili mnie do celi z dziewczyną, która dwa dni wcześniej zatłukła na śmierć staruszkę drewnianą tralką od poręczy. Akurat na obiad były te obrzydliwe, twarde pulpety w 90 procentach z mąki ziemniaczanej. Była dużą dziewczyną, więc dostała ich ze trzydzieści. Ja w ogóle nie mogłam jeść, a ona usiadła koło mnie z zieloną, plastikową miską pełną tych pulpetów i zaczęła je sobie wpychać do ust rękami, jeden po drugim, na dwa kęsy. Pochłaniała je. I wtedy coś we mnie pękło. „Chryste, do czego ja doszłam, do czego doprowadziłam, że muszę z kimś takim siedzieć przy jednym stole? Co ja zrobiłam ze swoim życiem?” — wspomniała.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Na załączonym zdjęciu w mediach społecznościowych widać uśmiechniętą Dagmarę, trzymającą bukiet kwiatów, które miały być wyrazem wdzięczności i miłości wobec matki.

To gest Dagmary świadczy o jej wielkiej trosce i szacunku dla rodziny. Pokazuje, że nawet po trudnych przejściach można znaleźć siłę i odnaleźć drogę do wzajemnej miłości i wsparcia. Jej postawa inspiruje innych, pokazując, że ważne jest dbanie o relacje rodzinne i okazywanie bliskim, jak bardzo ich kochamy.

Dla Mojej Mami. Kochani. Spokojnej niedzieli i dużo zdrówka dla Waszych Mam – zwróciła się Dagmara do followersów.

Dagmara Kaźmierska udowadnia, że choć przeszłość może być trudna, zdecydowanie można ją przezwyciężyć i stworzyć lepsze jutro dla siebie i swoich najbliższych. Jej gest wzruszył wielu obserwatorów i pokazał, że skromny prezent może mieć ogromne znaczenie, jeśli jest wyrazem szczerego uczucia i troski. Dagmara Kaźmierska nie tylko jest matką pełną miłości, ale także córką, która docenia ważne osoby w swoim życiu. Tak trzymać!

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor żegna bardzo bliskiego przyjaciela. "Tak bardzo będzie nam Ciebie brakowało"

Może zainteresuje Cię to: Justyna Kowalczyk w głębokiej żałobie. Wzruszający gest dla synka, zgodnie z wolą męża

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem