Ostatnio wyszły na jaw fascynujące fakty z jego życia.

Ewa Drzyzga, mająca 55 lat, jest starsza od Pawła o sześć lat. Paweł pracuje jako realizator dźwięku i kompozytor.

Niewielu ludzi wie, że przez wiele lat spotykał się z Marzeną Rogalską, koleżanką swojej siostry. Para była nawet zaręczona, jednak niestety nie doszło do ślubu.

Na początku swojej kariery Ewa Drzyzga współpracowała z radiem RMF FM, gdzie poznała Marzenę Rogalską. Między nimi nawiązał się silny kontakt, a panie stały się bardzo bliskie sobie.

Marzena Rogalska po pewnym czasie poznała również brata Ewy. Młodzi zakochali się i przez ponad 14 lat tworzyli udany związek. Paweł Drzyzga i Rogalska nawet się zaręczyli. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu, a każde z nich postanowiło podążyć własną drogą.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

"Obecnie jestem szczęśliwą singielką, która nie narzeka na brak zainteresowania! I uważam, że po 14-letnim związku, który zakończyłam parę lat temu, należy mi się czas dla samej siebie" - wyjawiła Pomponikowi przed laty Marzena.

"Nasze drogi się rozeszły i to jest wszystko, co mam na ten temat do powiedzenia publicznie. Teraz mam czas na rozmowy z Marzeną Rogalską, żeby dowiadywać się, czego jej potrzeba do szczęśliwego życia. Każdy stan ma swoje plusy i minusy. To nie jest tak, że druga osoba zagwarantuje mi szczęście w 100 procentach. Na to trzeba przede wszystkim pracować samemu, więc nie szukam desperacko miłości. Na razie mam świetnie ułożone życie: pracę, mieszkanie, przyjaciół, rodzinę. Wolę pytanie o to, jak się czuję, niż czy i kiedy będę miała nowego partnera" - wyznała nam Rogalska.

Teraz światło dzienne ujrzały tajemnice brata Ewy Drzyzgi, a historia ich związku i rozstania wzbudziła zainteresowanie mediów i fanów.

Pisaliśmy również o: Marta Manowska szuka miłości i rodziny. "Chciałabym mieć rodzinę"

Może zainteresuje Cię to: Robert Makłowicz ogłasza radosne wieści dotyczące swoich synów, fani wyrażają swoje gratulacje

Przypominamy o: Dramatyczne wydarzenia na planie. Ida Nowakowska w gniewie zwróciła się do reżyserki