Aktorka publikuje wzruszające nagranie i opisuje postępy swojego maluszka. Chłopiec potrafi już obracać się z plecków na brzuszek, swędzą go dziąsełka, a jego waga przekracza 7 kg.

Dominika nie kryje dumy z rozwoju syna i dzieli się tym z fanami. Na Instagramie pojawiło się nagranie, które rozbudziło jeszcze większe zainteresowanie obserwatorów.

Jaki słodziak do schrupania, pięć miesięcy, kiedy to zleciało... No to już poważny chop, a co 😉

Syn Dominiki Gwit skończył właśnie pięć miesięcy, a aktorka postanowiła uwiecznić ten moment w specjalnym filmiku. W opisie, który napisany jest z perspektywy maluszka, Dominika opowiada o swoich osiągnięciach.

Dziś skończyłem 5 miesięcy!!! Już się obracam z plecków na brzuszek, swędzą mnie dziąsełka, ważę ponad 7 kg i coraz więcej rozumiem! Mam dużo spraw na głowie! Chodzę na basen, opalam się na kocyku, tańczę i śpiewam z mamą, a na spacerach uwielbiam oglądać listki na drzewach!💚 Za miesiąc będę już jadł nie tylko mleczko ! ☺️ Jak ten czas leci !!!💃 Mama i Tata za mną szaleją💫 Ale powiem Wam w tajemnicy, że ja za nimi też 🥰

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Chłopiec chodzi na basen, opala się na kocyku, tańczy i śpiewa z mamą. W przyszłości ma zamiar rozpocząć przygodę z innym pożywieniem niż mleczko.

Fanów Dominiki Gwit niezmiennie zachwycają urocze nagrania i opisy związane z jej synem. W komentarzach nie brakuje słów uznania i gratulacji dla aktorki. Internauci nie szczędzą również komplementów pod adresem maluszka, podkreślając, jak piękny i uroczy jest.

cudny👶🏻 wszystkiego dobrego dla Was🍀 Piękny Bobasek i ma cudowną Mamę 😍 Słodziak ❤️, gratulacje dla Rodziców. Rodzicielstwo Pani służy, promienna, uśmiechnięta, ma Pani w sobie dużo wdzięku i pozytywnych wibracji

Mama całuj stopy bo niedługo będziesz przewijać dzidziusia w powietrzu bo będzie uciekał

Dominika Gwit niedawno poinformowała fanów o chrzcie świętym swojego syna. Aktorka z pasją poświęca czas zarówno dziecku, jak i powracającym do pracy. Wkrótce zadebiutuje w sztuce "Damski Biznes".

Już w drugiej połowie maja rozpoczynamy próby, by od września grać w Teatrach w całej Polsce! 💃 - pisała jeszcze w kwietniu gwiazda.

Przygotowania do premiery trwają, a Dominika, niezrażona obowiązkami macierzyńskimi, angażuje się w próby, nie zapominając oczywiście o towarzystwie swojego maluszka.

Pisaliśmy również o: Świat muzyki w żałobie. Odszedł Krzysztof Olesiński, członek kultowego zespołu Maanam

Może zainteresuje Cię to: Iga Świątek świętuje 22. urodziny. Tajemniczy prezent, którym została obdarowana, wywołał poruszenie wśród fanów

Przypominamy o: Skandaliczne sceny. Cichopek i Kurzajewski szokują widzów na oczach całej Polski