Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiają się kolejne pisma, które otrzymuje od "Kurzopków" i ich znajomych.

Tym razem jednak Paulina zrobiła wyjątek i poświęciła swój post życzeniom urodzinowym dla syna. Jednak nie można przejść obojętnie obok pewnej szpilki skierowanej w stronę byłego męża...

Od kilku miesięcy Paulina Smaszcz znajduje się w centrum zainteresowania mediów głównie ze względu na swoje wypowiedzi na temat byłego męża i jego nowej partnerki.

Te medialne wyznania przysporzyły jej jednak wiele kłopotów, ponieważ "Kurzopki" postanowiły podjąć kroki prawne. W odwecie "kobieta petarda" opublikowała pismo w mediach, niechcący ujawniając dane osobowe świadków, w tym ich pełne adresy.

Współpracownik marki biżuteryjnej Cichopek również zdecydował się wziąć udział w procesie sądowym, gdyż jego dane również zostały ujawnione publicznie. Wezwanie do sądu nie spodobało się Paulinie Smaszcz, która, zachowując swoją charakterystyczną grację, skomentowała to w mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

"Dokonałam kosztownych napraw w mieszkaniu, a mój mąż celowo wszystko psuje: może powinnam się z nim rozwieść"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

"Moja teściowa nie ma dość przypominania mi, jaką złą gospodynią jestem dla jej syna: „Nie można ci ufać z kotkiem”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

Jednak tym razem była żona Macieja Kurzajewskiego odstawiła na bok sprawę "Kurzopków" i postanowiła złożyć synowi życzenia urodzinowe. Paulina wymieniła, co jako matka może mu dać, i dodała, że cieszy się, że wychowała go na "wspaniałego partnera" dla innej kobiety...

Miłość bezwarunkowa, zaufanie bezkresne, szacunek, lojalność, wsparcie, dodawanie skrzydeł, wolność wyborów i decyzji, pełna akceptacja, energia i wiara, gdy wątpisz, inny punkt widzenia, gdy błądzisz, duma z każdego Twojego osiągnięcia i przytulanie, pocieszenie, gdy ponosisz porażkę, to właśnie to, co mogę ci Julianie dać jako Mama. Jestem dla Ciebie każdego dnia i wiem, że wychowałam Cię na wspaniałego partnera dla innej kobiety - pisała na Instagramie.

Dalej Paulina złożyła mu życzenia i zapewniła, że przygotowała wiele atrakcji na ten wyjątkowy dzień.

Rosi jest niesamowita i wspaniała. Uwielbiam Waszą radość bycia razem, nasze rozmowy i żarty z rzeczywistości i codzienności. Za chwilę będziesz już obok, ale zatrzymaj wszystkie chwile i wspomnienia w sercu, by budowały Cię mimo wszystko i mimo wszystkich. Spełniaj swoje marzenia, idź indywidualną drogą swoich wyborów, decyzji, przemyśleń i nie oglądaj się na innych. Uszczęśliwiaj siebie i osoby, które kochasz. A dzisiaj urodzinowo miej najwspanialszy dzień. Rosi, Twoi przyjaciele, Nadja z rodziną i ja przygotowaliśmy dla Ciebie dzień pełen niespodzianek. Kocham Cię zawsze na zawsze. Sto lat! - zakończyła swój wpis.

Pisaliśmy również o: Marian Lichtman odkrywa prawdę o Ewie Krawczyk. Zaskakujące doniesienia

Może zainteresuje Cię to: Wielkie szczęście Kasi Kowalskiej. Po dekadzie czekań znalazła miłość. "Czekałam dekadę"

Przypominamy o: Sensacyjne odkrycie. Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski mają wspólne dziecko