Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiają się kolejne pisma, które otrzymuje od "Kurzopków" i ich znajomych.

Tym razem jednak Paulina zrobiła wyjątek i poświęciła swój post życzeniom urodzinowym dla syna. Jednak nie można przejść obojętnie obok pewnej szpilki skierowanej w stronę byłego męża...

Od kilku miesięcy Paulina Smaszcz znajduje się w centrum zainteresowania mediów głównie ze względu na swoje wypowiedzi na temat byłego męża i jego nowej partnerki.

Te medialne wyznania przysporzyły jej jednak wiele kłopotów, ponieważ "Kurzopki" postanowiły podjąć kroki prawne. W odwecie "kobieta petarda" opublikowała pismo w mediach, niechcący ujawniając dane osobowe świadków, w tym ich pełne adresy.

Współpracownik marki biżuteryjnej Cichopek również zdecydował się wziąć udział w procesie sądowym, gdyż jego dane również zostały ujawnione publicznie. Wezwanie do sądu nie spodobało się Paulinie Smaszcz, która, zachowując swoją charakterystyczną grację, skomentowała to w mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Jednak tym razem była żona Macieja Kurzajewskiego odstawiła na bok sprawę "Kurzopków" i postanowiła złożyć synowi życzenia urodzinowe. Paulina wymieniła, co jako matka może mu dać, i dodała, że cieszy się, że wychowała go na "wspaniałego partnera" dla innej kobiety...

Miłość bezwarunkowa, zaufanie bezkresne, szacunek, lojalność, wsparcie, dodawanie skrzydeł, wolność wyborów i decyzji, pełna akceptacja, energia i wiara, gdy wątpisz, inny punkt widzenia, gdy błądzisz, duma z każdego Twojego osiągnięcia i przytulanie, pocieszenie, gdy ponosisz porażkę, to właśnie to, co mogę ci Julianie dać jako Mama. Jestem dla Ciebie każdego dnia i wiem, że wychowałam Cię na wspaniałego partnera dla innej kobiety - pisała na Instagramie.

Dalej Paulina złożyła mu życzenia i zapewniła, że przygotowała wiele atrakcji na ten wyjątkowy dzień.

Rosi jest niesamowita i wspaniała. Uwielbiam Waszą radość bycia razem, nasze rozmowy i żarty z rzeczywistości i codzienności. Za chwilę będziesz już obok, ale zatrzymaj wszystkie chwile i wspomnienia w sercu, by budowały Cię mimo wszystko i mimo wszystkich. Spełniaj swoje marzenia, idź indywidualną drogą swoich wyborów, decyzji, przemyśleń i nie oglądaj się na innych. Uszczęśliwiaj siebie i osoby, które kochasz. A dzisiaj urodzinowo miej najwspanialszy dzień. Rosi, Twoi przyjaciele, Nadja z rodziną i ja przygotowaliśmy dla Ciebie dzień pełen niespodzianek. Kocham Cię zawsze na zawsze. Sto lat! - zakończyła swój wpis.

Pisaliśmy również o: Marian Lichtman odkrywa prawdę o Ewie Krawczyk. Zaskakujące doniesienia

Może zainteresuje Cię to: Wielkie szczęście Kasi Kowalskiej. Po dekadzie czekań znalazła miłość. "Czekałam dekadę"

Przypominamy o: Sensacyjne odkrycie. Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski mają wspólne dziecko