W wywiadzie udzielonym Party.pl, Viki Gabor podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat zmian, jakie zauważyła w ludziach po osiągnięciu sukcesu.

Młoda artystka nie boi się być popularną, ale przyznaje, że czasami jest nieśmiała. Cieszy się, gdy to inni podejmują pierwszy krok, chociaż sama stara się wydawać się otwartą.

Viki utrzymuje dobre relacje z fanami, których poznała w trakcie swojej kariery i nazywa ich swoimi znajomymi. Jednak jak wyglądają jej relacje z bliskimi przyjaciółmi z dzieciństwa? Czy popularność miała na nie wpływ?

Myślę, że na początku trochę wpłynęła ale myślę, że jak na razie mam swoją grupę, która mnie wspiera i to jest niesamowite, że przez tyle czasu się znamy i widzą co tworzę, co robię i nie zmienili podejścia do mnie. Ja się cały czas z nimi trzymam. Wolę mieć parę osób ale prawdziwych niż sto ale fałszywych. Mogłabym mieć jedną przyjaciółkę.

Niemniej jednak, nie wszystko zawsze było idealne. Viki przyznała, że doświadczyła również przykrych sytuacji. Jakie dokładnie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym pełnym wywiadzie.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Popularność przynosi wiele zmian, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. W przypadku Viki Gabor, której gwiazda w show-biznesie wciąż rośnie, wpływ sławy na jej relacje z rówieśnikami jest jednym z aspektów, które postanowiła podzielić się z publicznością.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wywiadem, w którym Viki Gabor opowiada o swoich doświadczeniach i refleksjach dotyczących popularności i przyjaźni.

Pisaliśmy również o: Emocjonalny wpis Justyny Kowalczyk. Dzień, który ma dla niej ogromne znaczenie

Może zainteresuje Cię to: Sensacyjna wiadomość. Izabella Łukomska-Pyżalska rozstaje się z mężem

Przypominamy o: Młoda Polka odeszła w Grecji. Chłopak opowiada o ich planach na przyszłość. "Taka sytuacja mogła spotkać każdego z nas"