64-letnia amerykańska piosenkarka Madonna została przewieziona do szpitala, a następnie zaintubowana na oddziale intensywnej terapii. Pisze o tym PageSix.

Według tabloidu, gwiazda estrady została zaintubowana na co najmniej jedną noc przed usunięciem rurki. Obecnie jest przytomna i wraca do zdrowia. Wiadomo również, że jej córka Lourdes Leon była przy niej przez cały ten czas.

Menedżer Madonny Guy Osiri podzielił się na swoim Instagramie, że jego klientka "rozwinęła poważną infekcję bakteryjną, która spowodowała, że spędziła kilka dni na intensywnej terapii".

Chociaż informator powiedział tabloidowi, że królowa popu została teraz "wypisana z OIOM-u", Osiri wyjaśnił w swoim poście:

"Nadal jest pod nadzorem lekarza. Oczekuje się pełnego powrotu do zdrowia".

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Na początku tego roku Madonna ogłosiła, że wyruszy w trasę koncertową "Celebration", aby uczcić 40-lecie swojej kariery muzycznej.

84-koncertowa trasa miała rozpocząć się 15 lipca w Rogers Arena w Vancouver, ale publikacja Osiri ujawniła, że koncerty zostaną przełożone z powodu obaw zdrowotnych.

"Podzielimy się dalszymi szczegółami, gdy tylko będziemy je mieć, w tym nową datą rozpoczęcia trasy i przełożonymi koncertami" - podsumował menadżer artystki.

Pisaliśmy również o: Znany aktor z seriali "Barwy szczęścia" i "Ojciec Mateusz" nie żyje. Odejście Jakuba Ulewicza wstrząsnęła środowiskiem aktorskim

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Dowbor zdradza swoją nową pracę. Rewelacyjne wieści dla fanów

Przypominamy o: Magda Gessler, ikona kulinarna, zaskakuje fanów niesamowicie odważnym zdjęciem. "Jestem poza wiekiem"